Sevgiliye Özlem Mesajları

İçerikSevgiliye Özlem Mesajları, Sevgiliye Özlem Mesajları duygusal, Sevgiliye Özlem Mesajları romantik, Sevgiliye Özlem Mesajları kısa, Sevgiliye Özlem Mesajları uzun, Sevgiliye Özlem Mesajları facebook, Sevgiliye Özlem Mesajları instegram

Özlem dolu yüreğimin ta ortasına seni yazdım. Sana olan güzel özlem mesajları’nı her zaman içimde yaşattım. Bazen duygusal, bazende romantik olabildim. ama en özeli olarakta, etkileyici, anlamlı ve kısa sözler ve mesajlar üretebildim. Sen baznede içime sığmayan bir volkan gibi kaynadın. Seni her daim gözlerimde aradım. Facebook gibi, instegram hesapları arasında seni çok aradım. Ama seni bulmak ve sana kavuşmak bu kadar zor olmamıştı. Seni her gördüğüm zamanlarda kalbimin nasıl attığını görseydin eğer, beni bu kadar üzmezdin. Sen içimde yaşayan güzel bir hatıra gibisin.

Artık nereye gidersen git her zaman peşinde olacağıma buna inanmanı istiyorum. Çünkü sen yıllardır hasrete göğüs gerdiğim yarınlarıma hayat veren ve güzel sözlere deli gibi eğdiren bir hayale sığmadın. Oysa senin için şair oldum, beste yaptım, şiirler okudum, mesajlar yazdım. ama sen benim ne halde olduğumu hiç bir zaman ne aradın nede sordun. Sen vefasız bir aşkın hikayesi gibi hep buruk yüreklere gönül bağladın. Şimdi hangi limanda seni arasam bile bulamıyorum. Oysa seni çok sevdiğimi herkes biliyordu..

Sevgiliye Özlem Mesajları

Biliyorum sevdiğim, aşkımız çok büyük ama. Özlemin ayrı büyük, vuslata ermenin umudu olmasa.

Çölde toprağın yağmura olan hasreti gibi, gülün bülbüle, gecenin güneşe özlemi gibi. Büyük bir hasret yanıp duruyor bağrımda. Ne olursun gel artık. Dünya bir tarafta kalsın, bir tek sen ol benim yanımda.

Bin bir türlü ayrılık yaşadım. Sana olan özlem kadar, kimseyi özlemedim bu hayatta. Kimseyi beklemeye değer bulmadım böyle acı dolu. Canımın cananı, bir nefes gülüşün, bir ömür yetse de bana, hep dua ediyorum bir ömür olman için yanımda.

Dünyanın hasretini biriktirdim yüreğimde. Göz yaşlarım akarken içime, hep yenik düştüm senin hasretine. Her vuslatta mutluluk dağıttığıma bakma. Her hasrette de yüreğim kanar aslında.

Öksüz çocuklar gibiyim artık ben sensiz. Tüm kalabalıkların içinde, ben yapayalnız. Hasretin bir cehennem sevgilim. İçimi yiyip kemiren koca bir acı. Ne kadar uzak olursan ol, sensin bu gönül için baş tacı.

Bu hasreti anlatmaya ne zaman yeter, ne kalemim ne kağıdım. Öyle acı çekiyorum ki, sanki bundan öncesini hep seninle yaşamış gibiyim. Delicesine özledim seni sevgilim. Benden uzakta kaldığın her saate, bir yılımı vermiş gibiyim.

Senden fazlasını sevemem ben. Senden başka hasret duyamam kimseye. Seni gördüğüm rüyam bile, cennet gibi sanki. Öldürücü bir hasretle özledim seni sevdiğim. Gel artık ne olursun. Gel de mutluluğa ereyim.

Yüreğim çok ses çıkarmada bilmesin onu nasıl özlediğimi. Fark etmesin nasıl özlendiğini.

İçim kan ağlaya ağlaya her hatıramızı kestim bilerek, mektuplarımızı ise yaktım kül olana dek.

Beklemiyor ne kalbim ne de bedenim artık senin gelmeni. Çiçeklerim solacak, kalbime karlar yağacak, yine gün doğacak ama sen gelmeyeceksin sevgili.

Yüreğimdeki isyanları seni unutmaya çalışarak durduruyorum. Ama ne çare, sonsuzluğa doğru yol alıyorum.

Sen gittin ya, sanma seni unuturum. İçimde yanan ateşine yeri gelirse, köz olurum.

Ay, güneş ve tüm gezegenler benden kilometrelerce uzak senin gibi. Ama bil ki, her sabah onlarla uyanıyorum tıpkı seninle uyandığım gibi.

Adını kurumuş güle dönüştürdüm, kalbimin içinde kitapta saklıyorum. Gün gelir de yine o kitabı açarsın belki diye.

Gülmek istiyorsun ya sadece bana bakmayı dene. Ama gerçek mutluluğu istiyorsan aynaya bakmayı dene.

Hayat neşeli olsaydı, doğarken yanımda senin nefesin olurdu da ağlamazdım.

.

Sen benim türevimsin, senin dudağından bir buse alabilmek ise integralim.

Dünyada sen ve nefesin yanımda olsaydı, yaşamama bir sebep, umuduma bir çare, hayatıma da bir neşe olurdu.

Seni severken sensiz olmak nasıl bir duygu bir bilsen, ama o kadar seviyorum ki seni istemem tatmanı böyle bir duyguyu.

Sen benim gözlerimden bir anda düştün, sonra düşündüm ki sen zaten bana verilmiş bir ödünçtün.

Sen öylesine içime işlemişsin ki, gözlerimi kapattığım an önüme geliyorsun. Ne oluyor bana biliyorum ama bizim artık ne olduğumuzu bilmiyorum.

Özlemin en güzel tanımı, sensin. Sen baştan başa özlenen birisin.

Sen benim için uzaklarda olan ama hiç görmediğim bir şehir kadar özlem dolu, hep gitmek istediğim ama asla yürüyemediğim yolumsun.

Yaşamak sevgisiz olmuyor. Sevgi de sensiz olmuyor. Şunu da iyi anladım ki sevgilim sen de özlemsiz olmuyorsun.

Buralara ayda yılda bir kar yağar. Geri kalan her mevsim özlerim onu, tıpkı seni özlediğim gibi sevgilim.

Ya benim sevgimi kaybedecektin ya da benimle gelecektin. Sen kaybetmeyi seçtin, bense özlemeyi.

Balıklar sevdiklerine dokunamazlar sevgilim, benim sana dokunamadığım gibi. Onlar kalplerinde sever birbirlerini tıpkı benim seni sevdiğim gibi.

Sen geldin kalbimin kapılarına. Kapıyı çaldın, ben önce misafir sandım öncekiler gibi. Sen meğerse ev sahibiymişsin. Geldin içeriye yerleştin. Hoş geldin, artık nereye gidersem gideyim ev sahibimle gideceğim.

Bir anda kulakların çınlamaya başlayabilir dikkat et, ya da bir yerlerde bir anda anının anıldığını düşünebilirsin. Bil ki sen her zaman en özlenensin.

Beklemek en güzel duygudur belki de, gelecekse eğer beklenen. Özlemek ise en safi aşktır birine, özlüyorsa özlenen.

Asıl özlediğim ne biliyor musun? Sana bakarken bir anda göz göze gelip, gözlerini kısarak bana “İyi ki varsın” demen. Ya da en güzel anımızda utanıp yüzünü kızartman ya da sevgilim sensin tamamen. Sen ve senin varlığın. Tek özlem sebebim, tek hayatım.

Her ağlamak istediğim de seni hissediyorum ama gelmiyorsun, seni deli gibi özlüyorum ama biliyorum ki sen de beni sevmiyorsun.

Sen benim sokakta düşürdüğüm en sevdiğim oyuncağımsın. Her seferinde özleyeceğim ama hiçbir zaman kavuşamayacağım.

Gecenin en derin anında, sokakların karanlıklarında,  ya da ortak bir arkadaşımızın doğum günü partisinde her zaman sen geleceksin aklıma. Bunu giderken sakın unutma.

Seni, yağmurdan sonra ortaya çıkan toprak kokusu gibi seviyorum sevgilim. Yağmurdan sonra gelen toprak kokusu gibi gelsen, koksan yüreğimde damla damla.

Sen yokken bile aşkı ben seninle yaşıyorsam, sen varken bile seni özlüyorsam, unutma biz aşkın en derin haliyiz.

Aklımdan çıkmadığın her an yaşamak bomboş, hayat boş, yüreğim ancak senin özleminle oluyor hoş.

Her aradığında yüreğimin bir yaprağın yağmurda titremesi gibi olmasını özledim, her baktığında domates gibi kızarmayı özledim, her seni seviyorum dediğinde Allah’a bir daha yanımdan ayrılmasın diye dua etmeyi özledim. Kısaca, hayatımda ki o kocaman yerini çok özledim.

Her uyandığımda seni odamın karşısında görüyorum, her sabah seninle kahvaltı yapıyorum, sanırım ben deliriyorum, şaşırma çünkü seni çok özlüyorum.

Usandım kurumuş bir bahçenin tekrardan yeşermesi gibi senin bana aşkının yeşermesini beklemekten, usandım güzel günlerimizin geri geleceği ümidini beslemekten, usandım kaderin bizi ayırdığını kabul etmemekten, sevgilim ben çok usandım artık seni çok özlemekten.

Uzakta olsan da dilimdesin aslında. Sen benim kalbimdesin her anımda. Şunu bil ki deli gibi özledim seni hayatımda.

Bir memleket kokusunu, bir annemin kokusunu bir de senin o mis kokunu özledim. Gel desem de gelmeyeceksin, ama bil ki her gün umutlarla bana gelmeni ve beni tekrardan sevmeni bekleyeceğim.

Sırılsıklam özleniyorsun, haberin var mı?

Seni özlerken iç yanması dedikleri şeyin mecaz olmadığını anlıyorum.

Ben özlüyorum, başkaları sarılıyor.

Ben bütün gülüşlerimi sende eskittim.

Seni bilmem fakat ben yeterince özledim.

Özlemin kusurundan büyük.

Özlemek ne garip şey..
Can veriyorum sanıyorsun ama can vermiyorsun

Beni özlediğini hayal ettim de bir an

Sesini duysam sesine sarılacağım. Öyle özledim.
özlemek
Düşünsene seni deliler gibi özleyipte ileti atmamak için kendine mani olan birisi var. Olacak iş değil.

Sonra birini özlüyorsun yedi milyar insan buharlaşp çuyor gözünden.

Aklımda kalmış bir resmin yalnızım yeniden bir araba içinde. Her yolculuğumda yanımdaki koltukta hayal ettim seni birlikte bir yolculuğa çıkıyoruz sanki her defasında tek mesele yanımdaki sen değilsin yalnızca boş bir koltuk, soğuk bir cam kenarı ve ben. Saçınla oynayan rüzgarlar kadar dahi bahtlı değilim.

Özlemek erken saatlere alınsın, sonra uykusuz kalıyor insan..

Sana hiç sarılmamış olabilirim fakat özledim.

Ses tonu çok ehemmiyetli , şimdi bi ” seni özledim” var bide ”seni özledim” var böyle yazınca olmadı fakat siz anladınız.

Nerdesin, nasılsın, neler yapıyorsun bilmiyorum fakat ara sıra seni düşümde görüyorum.

Özledin mi deseler düşünmeden hayır cildim; düşünürsem sesim titrer,gözlerim dolar kitlenirim.

Biri var aklımda, darmadağın özlediğim.

Hani “özledimm” diye haykırarak sarılmak gelir de karsılasınca sadece “naber” dersin ya
özlem sözler
Kalbim resmen göğüs kafesimden dışarıya fırlayıp, onun kalbinde kendi hakimiyetini kurmak için can atıyordu

Belki seni hep sevdiğim için kaybettim. Özlediğim en güzel sevdalı günlerin tek yalanı olduığu gibi seni son kez içimde görmek istediğim için bu kadar acı çekiyorum. Sen varlığımın tek sahibisin. Özlenen en güzel diğer hayalimsin. seni ne kadar çok sevdiğimi anlamak için, yağan kar tanelerini görmen ve bilmen lazım. Aşk bazen karanlık, bazende zifiri karanlığın içine giriyor.

Seni kaybeden güzel günler için olmasa bile belkide seni bu kadar sevdiğim için özlenen güzel hayalin peşinden koştuğunu anladığım içindir. Ama ne olursa olsun sen artık bana gel ve beni son kez görmeni istiyorum.