Sevgiliye Güzel Mesajlar – Sevgiliye Sözler | Güzel Sözler | Cuma Mesajları

Sevgiliye Güzel Mesajlar

içerik: Sevgiliye Güzel Mesajlar, Sevgiliye Güzel Mesajlar kısa, Sevgiliye Güzel Mesajlar uzun, Sevgiliye Güzel Mesajlar etkileyici, Sevgiliye Güzel Mesajlar romantik, Sevgiliye Güzel Mesajlar anlamlı, Sevgiliye Güzel Mesajlar duygusal, Sevgiliye Güzel Mesajlar facebook, Sevgiliye Güzel Mesajlar instegram

Artık herşeyin hayırlısı dediğimiz günlerin aşk acısı çektiğimizi anlıyoruz. Bazende duygusal mesajlara ve sevgiliye etkileyici mesajlar göderdiğimiz zaman ters tepki alabiliyoruz. Romantik ve anlamlı sözcükler içeren mesajlar ile sosyal hesabımız olan facebook, instegram gibi ağlarda profilimizde paylaşabiliyoruz. Mesajların en güzel yanı ise, hiç kafa yormayan ve akışına bıraktığımız hayatımızın yeni bir dünyayı keşfettiğimizi biliyoruz. Sizler bu mesajları ister sevgiliye, ister aşkınıza, ister karşılıksız aşk beslediğiniz sevdiğiniz insana gönderebilirsiniz.

Bazen kalbimde bir tebessüm buruk içinde yalnızlığıma bel bağlatan güzel yarimin sevdasına yandığım. Sevgilim seni ne kadarda çok sevmişim. Şaairin dediği gibi sevgiliye güzel mesajlar gönderdiğimizde içimize güzel bir mutluluk ve huzur doğacağını biliyoruz. Oysa seninle güzel hayaller kurduğumuzda sanki bir mutluluk kuyusuna düşüyorum. Sen bile sensizliğin acı hüzünlü doğan güneşe bakamazken, ben seni her zaman izledim birtanem.

Sevgiliye Güzel Mesajlar


En Güzel Mesaj: Yağmurdan kaçmak isteyip şemsiye bulamadığında, sığınma kalbime. Benim yüreğime kar yağıyor artık, üşürsün.


Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.

Bir kalp çizdim bedenime sadece adın yazılı yalnız bedenimde.

Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım.

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

Çok dengesizsin dedi, sol tarafıma çok yüklendin ondandır, dedim.

Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Hayallerimle birlikte yaşıyorum seni, sensiz bıraktın beni mutlu ol şimdi vefasız sevgili.

Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydım.

Yorgun gönlüm bir seni ister bu hayatta, azat et gel hadi hayallerimi kırma gül bebeğim.

Sevgilim özlemin beynimi uyuşturuyor, ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor.

Ben aşkı sana ihaneti kara toprağa yazdım sevgilim ben aşkım sensin ihanetim kara toprağa hediyemdir.

Razıyım sorgusuz tutuklanmaya eğer ki beni seveceksen kalbinde bir ömür müebbet yatmaya.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin.

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp “Aşk Olsun” dediğinde, “Keşke” demek için can atıyordum.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Seviyorum derken kalbim titriyor yanında her şey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki Sen hiç gökyüzünden vazgeç.

Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü gününde de yanındayım sevgilim seni değişmem hiçbir şeye unutma sevgilim.

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Hayat yaşanmaya değerse seni sevdikçe anlam kazanır hayatım, hayatımda yaşanılacak en güzel anıların sahibisin biliyorum sevgilim.

Bu kaçıncı hasret kaçıncı gidişlerin hayatımdan, şimdi bir kuru gürültü bıraktın ardında sesin hala kulaklarımda yazıyorum adını duvarlara.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen, sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

Askım; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yıldız seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın.

Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına seviyorum seni unutma bunu da.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum senden öncesi yoktu seninle var olmuşum sende bütün özlemler sende bütün gelecek beni bende arama ben artık sen olmuşum.

Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkânsız deme! Çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit pekguzelsozler.com olmadığı o cenneti gördüm.

Gece midir insanı hüzünlendiren Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Gül ki dünya dönsün, gül ki sözler anlam kazansın, senin için yaşadığımı herkes görsün senin için ağladığımı bütün şarkılar anlatsın sana, seni sevdiğimi bütün mecnunlar yazsın kitabına.

Anlamadın sen sevgili. Seni yüreğimden bir türlü söküp atamadım. Kaderimin bir sabahı var dediğim zaman seni hala ne kadar çok sevdiğimi anlamamıştım. Sensizlik bir uçurum dediği gibi sanatçının. Sensizliğin kör bir noktada bittiğini hala anlamadan çekip gittiğini gördüm.

One thought on “Sevgiliye Güzel Mesajlar

  • Aralık 11, 2018 tarihinde, saat 3:35 pm
    Permalink

    Ey güzel ballı yarim. Sen şimdi hangi ellerdesin gönlüme esir gibi düştün. Sen hayatımın en derin bir köşesine kaybolan yıllarımı verdiğim yarim. Sen benim özel günlerde kavuşma duaları ettiğim sevgilimsin. Seni öyle bir seviyorumki özlenen her zaman seni avutabildiğimi söylemiştim. Sen hangi yıldızlara kayan güneç yarınlar için doğrduğunu söylemiştin. sana kavuşmanın özlemi içerisinde ve hayalimde yaşanan en derin bir ırmak ile güneşlendiğimsin.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir