Seni Seviyorum Sözleri

İçerik: Seni Seviyorum Sözleri, Seni Seviyorum Sözleri sevgiliye, Seni Seviyorum Sözleri kocaya, Seni Seviyorum Sözleri eşime, Seni Seviyorum Sözleri kısa, Seni Seviyorum Sözleri uzun, Seni Seviyorum Sözleri facebook, Seni Seviyorum Sözleri instagram, Seni Seviyorum Sözleri twitter, Seni Seviyorum Sözleri tumblr, Seni Seviyorum Aşkım, Seni Seviyorum Birtanem, Seni Seviyorum Sözleri etkileyici, Seni Seviyorum Sözleri anlamlı, Seni Seviyorum Sözleri romantik

Seni Seviyorum Sözleri Yorum Kısmında Bakabilirsiniz.

Aşk tek kişilik yaşanmadığı gibi kessinlikle aşkın yaşanacağı vakit akşam vakitleridir. çünkü aşk acısı gece başlar taki güneş doğana kadar. Bu aşk acılarını yaşamayan bilmez. Ne kadar anlatsanda nafile. Çünkü aşk başka bir şeye bnzemez. Yaşanması mükkemmel, acısı fenadır. Bazen ansızın kapın çalar ve ne olduğunu bilmeden kapıyı açarsın, Kalbin yerinden fırlayacakmış gibi bir sevgi ve bir kıpırtı hissedersin boşluklarında. şte o zaman sevgi ve duygular devreye girer. Tıpkı bir makanizmanın çalıştığı gibi. Oysa herşey toz pembe görünür gözlerde. Ve ilerisi ne olacağını bilmeden tutunmaktır aşk.

Seni seviyorum ile başlayan cümleler, hayatım, aşkım, birtanem, ömrüm ile beraberliğe giden cümleler kurulur sevginin üzerine. Oysa ne kadarda bağlanıyoruz birbirimize. Sönen ateşler gibi seviyoruz  biz yaşamayı. Hayat yaşandıkça güzel diyoruz ya, işte hayatın kopma anını görmeden yaşanması güzel ve acısı fena dır dedik. Böyle ümitsizliğe kapılıp, bazen ansızın kapın tekrar çalınır. Buruk bir yüz ifadesi ve yaşanmış gerçek bir aşkın anısı dizlerine çömelir. Senmiydin beni yaşatan ey yar.. Bu aşk buraya kadar dediğinde işte kara bulutların üzerine çöktüğü anı yaşamaktır aşk.  Hayatın en güzel anını yaşamanın en güzel yerinde gözyaşları dökülür tek tek süzülür göz yaşların toprağa karışır, hırs, kin nefret ne bunalım bir gün içine girersin. İşte aşkın bizlere verdiği ümit budur.

Sen olmadan yaşadığımız en güzel anıyı seninle yaşamanın tadını şimdi alıyorum. Seninle beraber gezdiğimiz o parklarda seni arıyorum. Oturduğumuz banklarda senin ismini kazımıştım.  Şimdi senin olduğun yerlerde arıyorum ama yoksun işte. Bırakıp gittiğin günden beri yaşadığımız anılarla yaşıyorum. Hep ağlıyorum sanki gözlerimden kanlar akıyor gibi acı çekiyorum aşkım. Bak sana hala ilk günkü gibi aşkım diyorum bu vazgeçilmez tutkunluğum edebi kalacak hep seninle.

Sizler için birbirinden güzel Seni Seviyorum sözlerini ekledik. Sizlerde bu güzel sözleri sevdiğiniz ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. İsterseniz sevgiliye, kocaya, ve sosyal hesaplarda olan sayfalarda yani, facebook twitter, tumblr, instagram gibi sayfalarınız varsa takipçilerinizle beraber gönderimlerde bulunabilirsiiz. Bazen kısa bazende uzun sözleri ekliyoruz. etkileyici ve anlamlı gibi sözler ile romantik sözleride gönderebilirsiniz sevdiklerinize.

Seni Seviyorum Sözleri Yorum Kısmında Bakabilirsiniz.