Resimli Aşk Sözleri – Sevgiliye Sözler | Güzel Sözler | Cuma Mesajları

Resimli Aşk Sözleri

içerik: Resimli Aşk sözleri Sevgiliye, Resimli Aşk Sözleri Eşime, Resimli Aşk Sözleri Kocama, Resimli Aşk Sözleri Romantik, Resimli Aşk Sözleri Anlamlı, Resimli Aşk Sözleri Facebook, Resimli Aşk Sözleri İnstegram, Resimli Aşk Sözleri duygusal

Birbirinden güzel Resimli Aşk Sözleri ile resmi facebook ve instegram sayfanızda takipçilerinize paylaşabilir onları mutlu edebilirsiniz. Bazen duygusal, bazen anlamlı, bazende güzel sözlere ihtiyaç duyuyoruz. O zaman sizlerinde yapmanız gereken tek şey, eklediğimiz resimli sözleri sevgilinize gönderebilir, onları bir nebzede olsa mutlu edebilirsiniz.

Bazen hayat kısa ömür uzun ile arasında hiç bir fark göremiyorum. Çünkü her aklıma geldiğinde sanki güneşin pencereme vurduğun anı yaşıyorum birtanem. Sen benden gittiğin o gün ile sevdalı olmamak belkide elimde olmayan birşeydir. Sen olmadan sensiz yaşayacağımın hiç bir anlamı olmadığını biliyorum. Ben seninle gözleri açtım. Sen sevdim, canıma can eyledim aşkım. Senin resimlerinle kendimi avuttum. Uzakta olsanda sanma bana uzak kalacağını, seni hep içimde yaşattım birtanem..

Resimli Aşk Sözleri

Ey sevgili!!! Ben sensiz nefes bile alamazken sen hangi diyarlarda yalnızlık mektupları yazıyorsun birtanem. Aşk bir saf da tutmakmıdır sence ? ben yalnızlığın sillesinde bahane bulamazken, belki seni hiç bir diyarda boş bırakamazken bile sen olmadan yalnızlığın anı ve geçmişi ile ben seni ilk kez bu kadar sevdim ve aşık oldum. Sana dünyaların en güzelini ve cennet bahçelerini  yalnızlık çeşmesinde beklemekteyim..

2 thoughts on “Resimli Aşk Sözleri

 • Aralık 6, 2018 tarihinde, saat 10:35 pm
  Permalink

  En güzel Resimli Aşk Sözleri ile bir kez daha paylaşım yapmışsınız. Belkide bu resimli sözler ile ne kadar mutluluk çağı geldiğini anlamış bulunmaktayız. Bazen bir esinti gibi belkide seni son defa gördüğümde bir başka alem için seni içimde yaşatmak istedim aşkım. Sen olmadan sevdamın kış güneşi içine eklediğim sözler ile başka alemde yaşadığıımı anladım..

  Yanıtla
 • Aralık 6, 2018 tarihinde, saat 10:40 pm
  Permalink

  Resimli Aşk Sözleri ile belkide şimdiye kadfar gönderdiğim en güzel sözlerle sevdiğimi yani aşkımı mutlu ettim. Sen olmadan bu dünyada nefes bile alamıyorum. Seni her gördüğümde elim ayağıma dolanırken hayatımın tek anlamı seninle olduğuna inanıyorum aşkım. sensizliğin bir gece olduğunu belki anlamadan bu dünyada çekip gideceğin her zaman seni kaç keç anlamadan vurup gittiğimi anladım. Ama sen olmadan bu dünyada seni hiçbir zaman ve hiç bir şeyi anlamadan bu kadar sevdalı güzel sözler dahada varlığımı sevdim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir