Özlem Sözleri Kısa

İçerikÖzlem Sözleri Kısa, Özlem Sözleri Kısa sevgiliye, Özlem Sözleri Kısa facebook, Özlem Sözleri Kısa instagram, Özlem Sözleri Kısa twitter, Özlem Sözleri Kısa tumblr, Özlem Sözleri Kısa eşime, Özlem Sözleri Kısa kocama, Özlem Sözleri Kısa 2019

Kısa özlem sözleri ile her zaman sevdiklerinize gönderebileceğiniz kısa sözlerdir. Onları mutlu edip, sevdiklerinizi en güzel duygularla mutlu edebilirsiniz. Diler facebook, dilerseniz instagram ve tumblr gibi yüksek sitelerde paylaşabilirsiniz. Artık günümüzde twitter üzerinde sevgiliye kısa sözler gibi mesajları görebilirsiniz. Bu günlerde her zaman rast geldiğimiz sözler bazende sevdiklerimizi üzebiliyor. Ama en önemlisi ise, onları üzmeden mutlu edebilmemizdir. Özlem sözlerimizin en güzel yanı sıra ise, hayallerimizin gerçek olması içindir. Uzakta olan sevgilinize gözdereceğiniz en güzel özlem sözlerini burdan yollayabilirsiniz.

Hayatım sevgilim. Ben seni öyle bir özlemişimki, aklın duracağı yer kadar. Ben seninle olduktan sonra sevgilerimizin hiç bir önemi yok. Sen benimle olduktan sonra bu hayallerimizin bile sensizliği yetirmektedir. Oysa yüreğimin ve kalbimin derinliklerinde senin hayalinle yaşadığımın belki farkında değilsin. Oysa sensiz geçen her gün bana işkence gibi geliyor.

Yürek yakan gözlerine hasta olduğum zaman, beni nerde beklediğini bilemedin. Oysa kararan gözlerime ışık saçıyordun. Özlem duyduğum ve hayal ettiğim önemli bir sevdaya tutunduğum zaman ayrı bir dünyaya beni havale ettin

Özlem Sözleri Kısa

İçimdeki nefrete inat özlemin çarpıyor. bir yanım avazım çıktığı kadar bağırmak istiyor. bir yanım sarılmak,sarılıp ağlamak… ama yoksun!

O bakışın son olduğunu bilseydim anlık değil ömürlük bakardım.

Hiç bir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin… Sevdim işte! Ötesi de yok gerisi de…

Madem ki yokluğumla daha mutlusun, o halde yokluk benim bu aşk için büründüğüm son kimlik olsun…

“Gitme…” diyebilecek kadar güçlü olmalı insan. Çünkü hiç kimse, kaybettiklerini unutabilecek kadar güçlü değil.. Can Dündar etkileyici özlem sözleri

Geleceği olmayan bir aşkın peşinden gidilmez. Sen öldün benim için… Bilirim ki ; “Ölenle ölünmez”…

Sevmek bazen susmaktır… Ve o giderken ardından gidişini izleyebilmektir.

Ya tam açacaksın yüreğini, ya hiç yeltenmeyeceksin. Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya da beyazı seçeceksin…

“Şurama batan” diyor şair, “Şurama batana özlem demeselerdi; bıçak derdim”. – Cemal Süreya

Varlığınla öylesine doluydum ki, gittin ya geriye kalan enkazının içinde kendimi arıyorum…

Saçlarımı kesip rüzgara atacağım! Ta ki haber götürsün bir gün sana! İçimde bir şeytan var, diyor ki: Aklına ne gelirse yapsana.

Gözlerim baharı görmez oldu tenim güneşi duymaz oldu içimdeki tek özlem sevgin gözlerimdeki yaş dinmez oldu.

Seninle el ele gezmek sana sarılıp yıldızları seyretmek göz göze ağlayıp gülmek yaşamak istediğim son anlar oldu.

Gözlerimi kapattığım an gözümün önünde konuşmaya başladığımda ismin ağzımda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söyler misin ?

Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış yada senden ayrı yaşayış…

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir…

O kadar çok özledim ki seni, cenazeme geleceğini bilsem, ölesim var.

Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen her yere dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin. Bir tanem ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Bir gün bir sevda çalar kapınızı… Şaşırırsınız, beklemiyorsunuzdur… Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmışsınızdır… Ancak, bu sevgi aşktan öte olarak yerini alır gözlerinizden kalbinize !

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Pişmanlıklar içinde. Boğazımdaki düğümlenmiş hatıraların anısıyla, seni içimde bitirircesine resimlerimizi kestim tek tek, mektuplarımızı yaktım kul olana dek…

Beklemiyorum artık seni.. Biliyorum artık, gelmeyeceksin; yine umut çiçeklerim solacak, yine ağlayacağım, yine hıçkırıklar arasında boğulacağım.. Ama sen gelmeyeceksin. Ben hep burada kalacağım.

Unutmanın zor olduğunu bile bile… Beni sevmediğinin farkında, bir ömür geçirdiğinin gerekçesiyle… Yüreğimdeki, içimdeki isyanı susturmaya çalışarak.

Benden uzakta olduğunun ne önemi var ki..? Ay da güneş de benden çok uzakda ama bir günüm onlarsız geçmiyor..!

Adını kurumuş bir gül gibi saklıyorum yüreğimde,Bu sevgiyi senden uzaklarda SENSİZ YAŞIYORUM.Ne sesin var nede kokun hangi günahımın bedeli BU YOKLUĞUN….

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum…Ama kalbim gibi ellerimde yanar diye korkuyorum.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme belki mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlayayım deme belki senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır.!

Hayat neşeli olsaydı, DOĞARKEN ağlamazdım!!!

Seni seviyorum diyen dillere değil, senin için ağlayan gözlere inan. Seni özledim diyorsam bil diye değil, gel diye!

Aşk çılgınlığın en zevkli türevidir, öpüşmek ise entegrali…

Babama değerimi sordum “Dünyalar kadar dedi” dünyanın değerini sordum “Beş para etmez dedi”

Dünya gözlerin kadar güzel olsaydı yaşama ya değerdi! Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak, ateşlerde yanmak gibi bir şey seni severken sensiz olmak.

Her halinle Her halimdin gözümden düştün.. Zaten hiç benim olmadın hatta “ödünçtün”!

Gözlerimi kapattığım an gözümün önünde konuşmaya başladığımda ismin ağzımda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söyler misin?

Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış yada senden ayrı yaşayış.

“Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevmişim seni.”

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz. Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir…

“Gel be, gel İşte. Küfrüm tövbeme karışsın, aklım fikrime. Öyle bir gel ki bana, nefes nefese.”

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eğer beklenen…. Özlemek güzeldir güzelim özlüyorsa eğer özlenen..

Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke.

Özlediğim ne sensin ne de bir baskası. Özlediğim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri.

Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez! Hani gülmek ister, yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! İşte o zaman ölmek ister de ecel gelmez!

Sen hem Bu gün hemde yarın ve kavuşma özlemi duyduğum en güzel şeysin. Belki seni görmedim ve sevemedim ama sen beni her zaman bekle. Sana koca bir yürekle geliyorum. Sen olmadan yaşadığımız en güzel anını seninle yaşamaya gelecem. Oysa hayaller belki gerçek olur. Sana duyduğum özlemi şiirlere sözlere döktüm. Yaralı bir kuş gibi bağrımda basacak kadar sevdim. Sen olmadan bu bedeni taşıyamam aşkım. Sevgilim dedim sana, yar dedim sana. Sen her günün verdiği özlem ve güneşe değer birisin.