Komik Resimler

Paylaş
 

İçerik: Komik Resimler, Komik Resimler facebook, Komik Resimler instagram, Komik Resimler twitter, Komik Resimler tumbl, Komik Resimler sevgiliye, Komik Resimler gülmeli, Komik Resimler sözlü, Komik Resimler paylaş

Komik Resimler ile sevdiklerinizi derinden vurup, onları komik sözlü resimlerle güldürebilirsiniz. Sitemizde eklediğimiz komik ve güldüren resimleri, dilediğiniz takdirde, facebook, instagram ve sosyal paylaşım sayfalarınız olan, twitter, tumblr ve özel kişisel sayfalarınızda takipçilerinize ve kullanıcılarınız için ekleyebilir, paylaşımda bulunabilirsiniz. Sevgiliye göndereceğiniz komik resimler, bazende bir tebessüm olarak yeterli oluyor. Aşk ve kader ne kadarda birbirine benziyor.

mizah1

Komik Resimler bazende insanlara bir ders vermek amacı ile karakter üzerine yazılan güzel yazılar görebiliyoruz. Oysa hayallerimize kara kalem çizercesine ömrümüzü adadığımız insanlar bizlerle oyun oynayabiliyor. Belki ümit, belkide yaşam. Ama en karanlık bir duygu ise yaşamanın en güzel hayalini yaşadığımız zaman oluor.

Oysa hayallerimiz ile yaşanan güzel anılar ve hayaller içinde sevdiklerimizi ne kadarda çok özlüyoruz. Ben sensizliğin adını yollara yazarken, ümit ettiğim bir arzu ile yaşanan bunca ayrılığı hep içime çektim. Oysa sensiz ne kadarda geçmesini bilmeyen kara günler için yoklukta ve ayrılıkta en başta oluyor. İnsanın içine hüzün dolu şarkılar yaratıyor.

Sen bazen karanlığın zifiri gecesi, bazende yalnzılığıma çare olmuş, dermansın. Oysa seninle yaşamanın en karanlık bir ülkesine giderken, sen benim içimde ne kadarda çok yaşamanın hayalleri içerisinde oluyordun. Sen benim herşeyim oldun. Ayrılık şarkısı kulaklarımın dibinde çalarken bile seni özlediğimi anladığım için yaşamanın kolay hayalleri içinde yaşadım.

Bu yazı 1702 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. admin dedi ki:

    Komik Resimler ile sevdiklerinize ve sosyal medya üzerinden facebook, instagram, twitter, tumblr, ve kişisel sayfalarınızda paylaşabilirsiniz. Komik Resimler ile her zaman güzel bir günün en güzel dilekleriyle hayallerle sığmayan ve komik güzel resimler sevgiliye ve sevdiklerinize sosyal medya aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Bir yorum bırak

REKLAMLAR
Facebookta bizi bulun
Mutluluğu tatmanın tek çaresi, onu paylaşmaktır. Sevgiliye Güzel Sözler