Kaynana Sözleri

İçerik: Kaynana Lafları, Kaynana Sözleri Geline, Kaynana Sözleri sevgiliye, Kaynana Sözleri kocaya, Kaynana Sözleri etkileyici, Kaynana Sözleri romantik, Kaynana Sözleri duygusal, Kaynana Sözleri anlamlı, Kaynana Sözleri güzel, Kaynana Sözleri kısa, Kaynana Sözleri uzun, Kaynana Sözleri facebook, Kaynana Sözleri instegram

Gününmüzde bir çok gelin kaynanasıyla anlaşamıyor. Peki bunun sebebi nedir yada neden anlaşamıyor, ve gelin evlenmeden önce kaynanası olan kişiyle her zaman iyi anlaşırken, peki evlendikten sonra neden her zaman tatsız olaylar çıkıp, kaynanadan  her zaman şikayetçi oluyorlar ? bunun birde yan tarafı ise, gelin kaynanayı sevmiyorken oda aynı derece anlaşmazlık sağlıyor

Kaynana sözleri ile ilgili yazıları ve kaynanaya söylenebilecek en güzel sözler ile örnek, Etkileyici, anlamlı, duygusal romantik, sevgiliye facebook, instegram gibi sayfalarda ve dilediğiniz kişilere mesaj olarak paylaşabilir, onlarda kaynanasına gönderebilir. Böylelikle kaynanaya hazır sözler ve karşılıklı atışmalara karşı kendinizi savunabilirsiniz.

Kaynana Sözleri

Eğer bütün kayınvalideler senin gibi mükemmel birisi olsaydı, herkesin iki tanesi annesi olurdu benim gibi. İyi ki varsın anneciğim.

Yaratılanı seveceksen Yaradan’dan ötürü, kaynananı seveceksin sana verdiği oğlundan ötürü.

Kocam gibi mükemmel bir insan ancak senin gibi harika bir annenin evladı olabilir. Seni çok seviyoruz anneciğim.

Bize her zaman mutlu olmanın yollarını öğreten, enerjimiz bittiğinde gücümüze güç katan, en umutsuz anlarda bile bize umut veren iyi yürekli mükemmel kaynanam senin hakkını asla ödeyemeyiz İyi ki varsın.

İnşallah hayatın boyunca her zaman mutlu olur ve ailenle birlikte huzur içinde yaşarsın.

Ben annesiz büyüdüm anne sevgisini hiç tadamadım. Yüce Mevla bana anne sevgisini evlendikten sonra nasip etti. İyi ki varsın anneciğim.

Sizi tanımadan önce bir annem vardı çok sevdiğim şimdi iki annem oldu çok çok sevdiğim.

Senin gibi iyi insanlar olduğu sürece bizlerin yüzü her zaman gülecektir. Seni tanıdıktan sonra anladım ki kaynana da anne kadar değerliymiş. İyi ki varsın kayınvalidem.

Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin.

Eğer sana layık bir damat olabilmişsem ne mutlu bana. Çünkü senin gibi iyi birine ancak iyi bir damat yakışır.

Beni annem kadar seven, kendi evlatlarından hiç ayırmayan, her zaman şefkatini, sevgisini esirmeyen temiz yürekli kaynanam. Seni çok seviyoruz.

Evlendikten sonra benim sadece ikinci bir evim olmadı, annem kadar çok sevdiğim ikinci bir annem de oldu.

Senin gözün arkada kalmasın anneciğim, senin yıllarca özenle büyüttüğün emanetin bundan sonra benim emanetim, ona gözüm gibi bakarım.

Sen torunun bakıcısı, kızının annesi benimde biricik kaynanamsın. Sen evimizdeki huzur ve mutluluksun.

Evine vardığımız zaman bizlere dört dörtlük hizmet eden, bizlerin mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen, her zaman bizi evladı gibi seven kaynanam, anneciğim seni çok seviyoruz.

Yüce Mevla sana sağlık sıhhat ve hayırlı bir ömür versin. Böyle hayırlı bir evlat yetiştirdiğin için inşallah Allah’ın rızasını kazanırsın.

Sen her zaman mutlu ol, mutluluk senin hakkın, zor anlarında biz her daim yanındayız senin. Huzurlu, mutlu sağlıklı olsun ömrün

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk her zaman göz bebeğin kadar yakın olsun, kalbin her zaman neşe ile dolsun.

Sevgili kayınvalideciğim iyi ki varsın, iyi ki kızınla evlenip iyi ki sizin gibi bir aileye damat olmak nasip oldu. Ben sizlerle çok daha mutluyum.

Çoğu gelin kaynanasıyla anlaşamaz ama ben seni çok seviyorum anneciğim. Sen benim her zaman ikinci annem olacak ve her zaman seni çok seveceğim.

Karım gibi mükemmel bir insan ancak senin gibi harika bir annenin evladı olabilir. Seni çok seviyoruz anneciğim.

Yaratılanı seveceksen Yaradan’dan ötürü, kaynananı seveceksin sana verdiği karından ötürü.

Varsın herkes çekişsin kaynanası ile varsın herkes düşman olsun oğlu, kızı ile biz seninle her daim mutlu olalım böyle kaynanam.

Böyle kaynana dost başına, böyle kaynana herkese nasip olmaz, böyle kaynanası olmayan kıskanır bizleri.

Aramızda olsa da mesafeler, asla bitmez tükenmez sevgiler. Asıl önemli olan aradaki mesafeler değil, kalpteki sevgilerdir.

Hayat seni kalbindeki güzellikler gibi yaşatsın, yüzündeki o muhteşem gülmen eksik olmasın, kalbin mutluluk ve huzur dolsun.

Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler kayınvalidem

Bize her zaman mutlu olmanın yollarını öğreten, enerjimiz bittiğinde gücümüze güç katan, en umutsuz anlarda bile bize umut veren iyi yürekli mükemmel kaynanam senin hakkını asla ödeyemeyiz. İyi ki varsın.

Nasıl bir annenin hakkı asla ödenmezse sende öylesin benim için. Sen bizler için çok şey yaptın. Teşekkürler kayınvalidem.

Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın her safhasında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli kayınvalidem iyi ki varsın.

Çok acılar çektin, çok badireler atlattın ama yine de bizlerin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yaptın. Eğer şuan mutlu ve huzurlu bir yuva kurmuşsak bu senin sayendedir kaynanam. İnşallah sende istediğin ve dilediğin gibi bir hayatı yaşarsın.

Evlattır bu yanlış yapar diyen, hata yapıldığı zaman yüz çeviren değil affeden, her ne yaptıysak bizlere her defasında kucak açan, o güzel yüreğinde bizlere de yer veren anneciğim seni çok seviyoruz.

İnsan başka bir anneye hiç sevemem diye düşünür evlenmeden önce ama evlendikten sonra yanıldığını düşünür böyle mükemmel, böyle iyi bir kayınvalideyi görünce. Sonra onu da çok sever annesi gibi, o da bir anne olur ona. Derdi olduğu zaman belki annesine anlatamaz ama kaynanası ile paylaşabilir.

Bizim en zor zamanlarımızda gerçek ailemin yüz çevirdiği hiç arayıp sormadığı anlarda bile her zaman bize destek olan, yuvamızın dağılmaması için elinden geleni yapan, en zor anımızda yardımımıza koşan değerli kayın validem değerli kayın babam size çok teşekkür ederim.

Eğer sana layık bir gelin olabilmişsem ne mutlu bana. Çünkü senin gibi iyi birine ancak iyi bir gelin yakışır.

Belki yarından sonra aklınıza gelecek en güzel sevda kaynana lafları ve sözleri olucak. O yüzden genelde gelinler kaynanasını evinde istemeyip yalnız kocasıyla yaşamak isterler. Belkide en büyük sebeblerden biri ise anlaşmamazlık oluyor. Sizlerde evlendiğiniz zaman ona göre ayağınızı yorganınıza göre uzatınki sonradan pişman olmayıp kaynananızla iyi anlaşmanız için gerekli olucak şeyleri bilmenizi isteriz..