Hasretle İlgili Sözler

İçerik: Hasretle ilgili Sözler, Hasretle ilgili Mesajlar, Hasretle ilgili Güzel Sözler, Hasret ile ilgili Sözler, Hasret ile ilgili Güzel Sözler, Hasret ile ilgili mesajlar, hasretle ilgili sözler sevgiliye

İnsanların en çok hasret çektiği ve özlem duyduğu bir devir yaşıyoruz. O yüzden hasret çekenlere en güzel mesajlar ve sözler ekledik. HAsretle ilgili sözlerle sevdiklerinize onları ne kadar hasret çektiğini ifade eden sözler gönderebilirsiniz. Güzel sözler ve kısa hasretle ilgili sözlerimiz için sitemize giriş yapıp, sözlere sahip olabilirsiniz. İsterseniz sosyal medya hesaplarınızla, facebook ve instegram gibi sayfalarınızda takipçileriniz için paylaşabilirsiniz. Hasret koklamak, hasrek koan yarim için perde perde olmanıza gerek yok.

Hasrek ve özlem kokan güzel sevgilim. Sen nerenin başkenti oldunda bana gelmedin. Seni özledim seni özlemlerimle çağırıyorum birtanem. Sen olmadan neden bu kadar hasret ve özlemler için yanıyorum bilmiyorum. Sen olmadan yüreklere sevdaya tutulmayan ve özlemlerime kavuşmadan neden bu kadar özlem duyuyorsun. Sen olmadan böyle yıldızlı akşamlarda beni derinden vurdun gittin. Ben seni her zaman sevdim birtanem. Aşk kokan yarim sen olmadan bu özlemin biteceğinimi sandın. Gel artık. Gel beni bu dertten kurtar yeter artık özlemlerim solmak üzere.

Hasretle İlgili Sözler

Sensiz her şey yarım, yarim.

Özlüyorum ama o kadar uzun bir saniye, her saniye.

Yalnızlık; müziğin bile seni dinlemesidir.

Tek bir bedduam var her sarıldığın insanda beni hatırla.

Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş.

Yokluğunun yan etkisi olsa gerek, yine gözlerim su kaçırıyor.

Geceler uyumak için değil, özlemek için var gibi.

Bazen mutlu olmak değil sadece onunla olmak istersin.

Öyle özlersin ki gel diyemezsin, sadece beklersin.

Yalnızlık çok güzeldir ama şu sensizlik yok mu, gel canımı al diyor.

Bu hasretin süresi yok, bir gün sona eresi yok.

Dilediğin kadar kalabalıkta yaşa, sol yanın uzaklarda ise yapayalnızsın.

Sen de fark ettin mi saat vuslatı hasret geçiyor.

Özlemekten daha zor bir şey varsa o da özlediğini özlediğin kişiye söyleyememek.

Ve ekler Nazım hikmet mektubun sonuna herkese selam sana hasret…

Hasretin yetti cana, gel gayrı gel canım cananım, ömrüm yoluna feda bitsin ayrılık.

Seni bekleyişimin adı yok. Sadece yüreğimde lal olmuş duamsın. Mevlana

Aklımdan çıkmıyorsun, sensiz bomboş bu hayat, susma öyle ne olur, bana kendini anlat.

Kar beyazdır ölüm ellerinden, gülüm yine yoksun diye düşmanım her güne!

Sen benim içten içe kanayan yaramsın, ne kadar özlendiğini bilsen yokluğundan utanırsın.

Bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar.

Hasret koparıp atıyor bitmez bu kara geceler hasret dolanıp duruyor bitmez bu keder

Gel gel berü ki savm u salatin kazası var, sensiz geçen zaman-ı hayatın kazası yok.

Gitmek unutmak değildir sen bunu biliyorsun, aklımda gözlerin varken sen buna gitmek mi diyorsun?

Hasret denilen şey acıdaki lezzetin ta kendisi olsa gerek, yoksa ayrılık neden aşkı çoğaltsındı ki.

Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra, ben bu bedeni neyleyim. Aşk da sen, hasret te sen, ben de sen.

Hasretle baktıkça sana, kanlı yaşlar dökülür gözlerimden. Kirpik oklarını gördükçe, delinir bağrım ta derinden.

Ben nefes alamıyorum sensiz, hayat bana tat vermez oldu. Artık bitsin bu hasret gel ey gönlümün sultanı.

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin.

Bir isim var unutamadığım. Bir çiçek var koparamadığım. Bir hayal var kuramadığım. Bir de sen varsın özleyip de ulaşamadığım.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş, yaşamak ateşlerde yanmak gibi bir şey severken bile sensiz olmak.

Şimdi uzaktasın, benimle değil ben ise yalnızım, seninle değil adın kalbimde, dilimde değil seni çok özledim, elimde değil.

Yedi iklim yedi devlet dolaştım yer üstünde yer altında çalıştım her cefaya her eleme alıştım alışılmaz, dayanılmaz bu hasret.

Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşayamadığım günlerim sevgisine doyamadığım aksam gözlü yârimsin Seni çok seviyorum askerim.

Seninle dolu rüyalardan uyandım. Gecenin ilk tatlı uykusundan… Rüzgârların alçaktan estiği, yıldızların parladığı saatlerde…

Seni hatırlarım güz yağmurlarında hoyrat türkümsün yankılanan dağlarda birden yokluğun gelir aklıma seni sensiz yaşarım dökülen yapraklarda.

Hasretinden oldum yüreğim yanar, bir avuç gökyüzünü etraf karanlık başımda dolanır zalim ayrılık bir seni özledim bir memleketi!

Her duyduğumda içimde dal dal sevginin çiçeklerini açtıran sesini özledim, her şeyden önemlisi dostluğun en güzelini yaşatan seni özledim.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.

Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi, bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

Bu ne yaman ayrılıkmış geçti gitmedi varlığını yokluğuna sordum olmadı yar yüreğim derdine çakıldı çatladı yar ateşin içinde söndürdüm ölmedi.

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık. Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum gözyaşından, saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı.

Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu, bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke.

Benden çok uzakta olsan da sana sarılıp dokunamasam da sana sesimi duyuramasam da kalbimizin bir olduğunu ve senin de beni ben kadar özlediğini biliyorum.

Bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!

Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

Bir gün bana soracaksın, ben mi yoksa hayatımı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim. Küsüp gideceksin ama hiç bir zaman bilmeyeceksin benim hayatım sensin.

Parmak kaleme hasret kalem kâğıda hasret kâğıt kelâma hasret kelâm ilhama hasret âşık sazına hasret sazı sözüne hasret yarın umuda hasret umut düşüne hasret.

Uzundur bu yollar giderim gözüm kara,  sanma ki başım dönmez sana, beni bekle seni ben alam ola ki vurulmuşum senden beterim, yalnız vurulmuşum dağ başına nöbetteyim sevdalı.

Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum, ya da çok özlüyorum, ya özlemek, ya da özlenen çok özel bir tanem.

Geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşüyorum sabaha gözlerim gözlerini arıyor, esir oluyorum hasretine yine çaresiz, uykusuz, mutsuzum en önemlisi bir tanem sensizim.

Sen benim sonsuzumsunb aşkım. Hasretlerimiz bitsin artık. Nerde özlem duydumki sana seni bu kadar seviyorumö. Bir başka güzel hayale dalıp gittiğimi söylemeden ve güzel sevdalara kanmadan ne olur geri gel artık. Bitsin bu hasret..

Dostu yok gecelerin, geceler çok uzun, geceler bir ömür ömür dediğin bir tutam ümit, ümidi yok yarınların, tıpkı senin yokluğun gibi ve ben biraz daha sana hasret.

Yorgunum özlemekten hayalini, ağlarım gözlerimde yaşlar seli, unutmadım yıllardır bir de ben ağlarken gittiğini.  Dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanırım uğruna aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda.

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Hasretinle yandı gönlüm, yandı yandı söndü gönlüm,  evvel yükseklerden uçtu,  düze indi şimdi gönlüm,  aramızda karlı dağlar, hasretin bağrımda kışlar,  başa geldi olmaz işler, yokluğundan öldü gönlüm,  gözlerimde kanlı yaşlar,  hasretin bağrı kışlar, başa geldi olmaz işler,  yokluğundan öldü gönlüm.

Ben Seni özlem duyduğum yar gibi sevdim. Hasret ilgili sözleri sana yolluyorum. İşte kucak aç ve beni bekle. Gül kokan yarim. Seni ne kadarda sevmişim benim haberim yokmuş. Sen özlemlere gönül bağlayan beni umutlandıran sevgilisin. Sen benden ne kadar uzak kalsanda ben seni hiç bir zaman unutmayacam. Aşk nelere kadirdir bunu bilmiyormusun. En sonunda sana hasret duyduğum duygularım olucak. Ve kimine göre yürek, kimine göre sevda değişmeyecek.