Gerçek Aşk Sözleri

İçerikGerçek Aşk Sözleri, Gerçek Aşk Sözleri sevgiliye, Gerçek Aşk Sözleri facebook, Gerçek Aşk Sözleri instagram, Gerçek Aşk Sözleri twitter, Gerçek Aşk Sözleri tumblr, Gerçek Aşk Sözleri sevgiliye, Gerçek Aşk Sözleri eşime, Gerçek Aşk Sözleri kısa, Gerçek Aşk Sözleri uzun

Gerçek Aşk Sözleri ile zaman zaman sevdiklerinize anlam veremediğiniz için gerçek olan sözleri gönderip, ne kadar sevdiğinizi ifade edecek sözlere sahip olabilir, Oysa duygular bazen içerde kalıp, kendini ifade edemeyen insanlar olduğunu bilmeliyiz. facebook ve tumblr gibi sosyal medya hesaplarda çok sık rastlayabilirsiniz. İnstagram twitter gibi büyük sayfalarda istediğiniz zaman vakit ve zamanınızı güzel bir şekilde değerlendirip, onlara gerçek aşkınızı dile getirmeden önce kısa sözler yada uzun cümleler içinde aşkınızı simgeleyen sözleri gönderip, aşkınızı itiraf edebilirsiniz. Belkide böyle gerçek olan güzel sözler ile hayal bile edemediğiniz mutluluğa ulaşırsınız. Aşk‘ı bu kadar basite almayalım. İnsanlar gerçekten aşkı ayaklar altında ezercesine küçümsemektedir. Oysa bizler aşkın gerçek yüzünü bilip, ne kadar değerli bir strateji olduğunu biliyoruz.

Gerçek Aşk Sözleri

Yaralı bir can taşıyorum sayende. Sen benim bedenimde gittiğin vakit, sanki dağ taş dere tepe hep üzerime geldi. Yokluğuna esir kalmış bir beden taşıyorum artık. Sensizliğin uçurumunda ve yalnzılığın en derin köşesinde senin için atan kalbimi mahkum ettim. Sen belkide ufuklarda ve hayallerde bile olmayan doğan güneşimsin. 

Yaşamanın en tatlı anında varlığına tutsak olmuş, yürüyen bir can ve ruh haline gelmiş bir bedenim var şuan. Ama sen olmadan bu bedenin ve canın ne anlamı varki be güzelim. Ben seninle açtım gözlerimi, seninle yaşadım bu bedeni. Oysa hayallerimle ve gerçek dünyamla seni öyle seviyordum. Şimdi ayrılık çeşmesinde ve bayırlarda bir türkü gibi dolandın dilime.

Hayat belki bizlere en güzel dersi vermek için bizleri ayrı koydu. Yalan bir dünya içinde hep bağımsız kaldık, acı çektik. Şimdi kimbilir hangi şehirde, hangi pembe ışıkların altında gününü gün ediyorsun. Oysa benim bütün zamanım seni düşünmekle geçiyor birtanem. Sen ayrılığı seçtin, ben ise yalnızlığıma seni hep tutsak ettim. Seninle yaşanan güzel anılar bende bir eser gibi kaldı.

Artık ne olucaksa olsun artık. Belki ümitlerimiz ve hayallerimiz içinde yaşanan bunca ayrılık acısı so bulur. Sen benimle olduktan sonra bu can ölse ne olur kalsa ne olur.

Olsun be güzelim, senin bir tek saçının teline bile zarar gelmesini istemezken, sen beni ayrılık çöllerde kurtlara yem bıraktın. Oysa hayallerim ve gelecek için düşüncelerim vardı. Şimdi ne sen varsın yanımda, nede sana ait olan bir duygu var içimde..

Düşlerime hep sakladım seni. Belki bir gün gelirsin ve hayalimin orta yerine konarsın diye. Artık seni hiç bir kuytu sokaklarda aramıyorum. Varsın yalnızlığınla acı çekeyim. Olsun yalnızlıktan mahkum olayım. Belki bir gün kaderin bir oyununa gelirde seni takrar yaşatırım içimde.

Sen gitme nolur diyemedim sana. Dilim lal, gözlerim kör oldu gidişine. Hangi şehir seni kendine çekiyor bilmiyorum ama, seninle yaşadığımız o masmavi mutluluğun içinde hep acılarımızı çektik içimize.

Sen olmadan yaşamanın hiç bir anlamı kalmıyor artıkı. Yaralı bir kalp’en başka hiç bir eser bırakmadın yaralı yüreğime. Artık sonsuzluğun derin bir uykuya girmenin vakti geldi. Ben seni özlediğim gibi yine beklerim.

Artık istemiyorum senden bana kalan hiçbir şeyi. Nereye gideceksen eğer, var git yoluna. Eğer arkandan tek bir damla gözyaşı dökersem namerdim. Kurusun yollar, sele börünsün kaderim. İstemiyorum sana ait olan hiçbir şeyi. 

Yalnızlığına artık beni alet etme sevdğim. Sen yokluğuna acılar çektim. Artık hayatın bir parça olmak istemiyorum. Sen git yolun sana açık olsun. Benide hayatında silersen belkide mutlu bir hayatın olur. Bu gerçek sözler sana bir kapak olsun. Umutlarım olmasın. Yarınlara ve hasrete bel bağlanan güzel bir hayale sığmayan duygularımı sana verdim.

Nedir bu senden çektiğim. Bir başka bir hayal, bir gerçek oluyorsun. Kimsin sen, seni tanımıyorum artık. Ne bu hasret çekebiliyor, nede başka bir hayale ismini sığdırabiliyorum. Artık seninle yaşanan duygularımı vermek istedim. Bir imza benim için hayata at. Sana bir daha damga vurmasın acılar.

Sensizliğin adını aşk ile yazarken, belkide bu senin son gecen olur. Hayata veda etmeden önce, gerçek aşkını inkar eteden ve azraile yalvarıp canımı alma diyene kadar, inanki bu ruhum sana rahat vermiyecek. Sen bedenimde olduğun sürece bu hayatta sana hiç rahat yok birtanem. Anlamsız duygulara kapılıp, giden acılara yanarken bu kalbim, Belkide yalnızlığını hep içten içe mutluluğun kapısını sana kapattı. Artık sen benim hiçbir şeyimsin. Sana mutluluklar dilemek isterdim ama, yarınlara umut bağlama. Yarınlarımız çünkü hiç olmicak. Sen gittiğin gün hayatına son verdiğin gün oldu.

Umursama artık benim derin yaralarımı. Senin için artık hayata veda etmenin bir nesil olumsuzluk örnek verdiğini anladım. Yaşamanında bir hayata merhaba dediği şeklinde oluyor bazen. Ama şimdi uzak ülkelere gider gibi yüreğinden hatta hayatından çekip gidiyorum. Bir daha görüşmemek üzere kendine iyi bak ve hoşça kal, bile diyemiyorum. Çünkü sen umutları ve hayallerimi yıktın.