Etkileyici Mesajlar

içerikEtkileyici Mesajlar, Etkileyici Mesajlar sevgiliye, Etkileyici Mesajlar duygusal, Etkileyici Mesajlar romantik, Etkileyici Mesajlar anlamlı, Etkileyici Mesajlar kısa, Etkileyici Mesajlar uzun, Etkileyici Mesajlar kocama, Etkileyici Mesajlar eşime, Etkileyici Mesajlar facebook, Etkileyici Mesajlar instegram

Bu günkü konumuza değindiğimizde en güzel etkileyici mesajlar ile yine sizler için güzel bir çalışma yaptık. Etkileyici mesajlari romantik mesajlar, anlamlı, ve duygusal mesajların içine sevginizi aşkınızı ekledik. İster kısa mesaj olsun, ister uzun mesaj siz hiç endişelenmeyin. Sosyal hesaplarınızlada paylaşabilirsiniz. Örnek, facebook gibi sayfanızda ve kullandığınız instegram hesabınız içinde sözleri ekleyebilirsiniz. Ama bunun en güzel yanı ise yarınlara bel bağlayan ümitleri tükenmeyen kullanıcılar için mesajlarımız harika ve mükemmel olup, bu gün eklediğimiz mesajları beğeneceğinize eminiz.

Seni her gördüğümde belkide gözyaşlarıma hakim olamıyorum. Sen benim görünüşüme aldanıp, beni bir başıma bırakıp gittin. Oysa ne hayaller kurardık yalnız kalırken. Etkilenmediğim için seni özgür bir aleme vaad ettim. Sen uykularımı bölen, hayalimi darma duman eden gönül yarimsin. Olsun be güzelim olsun. Ben seni yinede seviyorum. Özlüyorum seninle var oldukça senin özleminle yaşarım. Sen bana aldırma aşkım. Sen sevmesende ben seni her zaman severim birtanem. Aşk sonu olmayan bir uçurumda benliğiyle sevdiği insanı beklemektir. ama sen aslına bakma. Belkide yokluk acı ve kin, nefret ile baş başa kalan yarınlarıma seni her zaman Allah tan diliyorum. Ama sen bunun farkında değilsin..

Etkileyici Mesajlar

Giden gitmiş, hüznü ayaklandırmak boşuna.

Aşkımıza nokta koyma; sana bir kucak dolusu virgül getirdim!

Öyle bir gel demelisin ki, mesafeler anlamını yitirmeli.

Gülerek başlayan sevgimiz birlikte ölerek devam etsin aşkım benim.

Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsın.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır; geçip giden zaman.

Kalbinin güzelliği yeter bana görsel güzellik kalsın arkada.

Sert rüzgârlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.

Sen böyle güzelken bana söz düşmez bakma, şiirler yazdığıma.

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten.

Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen…

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca.

Utanırım, söyleyemem yaşadığım yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki, bu mu sevda dedikleri.

Sevgiliyi aylarca göremeyen aşığa, sevgili için akan gözyaşı bile güzeldir.

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yine de.

Seninle her rengin anlamına varıyorum bebeğim dünyamı renklendiren sevgilim.

Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz.

Kör oldu gözlerim sayende görmüyorum kimseyi bu âlemde seviyorum seni delice.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim.

Aşk davaya benzer, cefa çekmek de şahide. Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki!

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

Sarı giyer güneş olursun, mavi giyer deniz olursun, siyah giyer matem olursun, kim bilir belki bir gün, beyaz giyer benim olursun.

Bir gün bir rüzgâr eserse oralara… Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kâbusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını birken beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu Ama ben seni, güneşi seçtim. Ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşi sıra gitmek isterdim.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkâr etmiş inandırmış olsan da ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki; en masum anında sana kimseler zarar veremesin.

Bugün dünyayı istediğin renge boya, bu rengi insanlara tüm sevginle dağıt, kendini sevginin bir rengi diye tanıt, çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt.

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebiyle ulaşamadık. Simdi yüreğimde fule çeken hatlarımla seni çok seviyorum.

Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara.

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

Gece midir insani hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim.

Üstüne seviyorum yazdığım bir kâğıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. İster yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

Hayatım anlam veremediğim sevgilim. Neden hala kendi dilinle konuşuyorsun. Sen onunla mutluyken peki benim yanımda hiç mutlu değilmiydin. Neden bana bu kadar acı verdinki ben sana ne yaptım. Sana hangi cehennemi yaşattım. Sen kimlerle hangi oyunlarla güzel hayallerle bir adım daha öncde oldun. Ben yalnızlık nedir bilmiyordum. Uçsuz uçurumlarda ve rakımı yüksek olan dağlarda kaldım. sırf bu bana verdiğin acılardan uzak kalmak için. ama nereye gittimse seni bir türlü unutamadım ve unutmadım. Sen aşkı her zaman içinde aradın ve yaşadın. Belki düzensiz bir hayatım var ama bunu kimse bilmez.