Eşe Güzel Sözler

içerikEşe Güzel Sözler, Eşe Güzel Sözler paylaş, Eşe Güzel Sözler facebook, Eşe Güzel Sözler instagram, Eşe Güzel Sözler twitter, Eşe Güzel Sözler tumblr, Eşe Güzel Sözler kısa, Eşe Güzel Sözler uzun, Eşe Güzel Sözler kısa, Eşe Güzel Sözler uzun

Eşe Söylenecek En Güzel Sözler

Eşinize ve eşe söylenecek birbirinden güzel sözlerle onları mutlu edebilirsiniz. Belkide facebook ve twitter gibi sosyal ağlarda paylaşımda bulunabilirsiniz. ama en önemlisi ise, instagram ve tumblr gibi yüksek kaliteli olan sosyal sayfalarda eşinize güzel mesajlar yollayabilirsiniz. Artık kısa sözler ile uzun sözler arasında hiçbir fark kalmadan anımsatıcı ve mutlu edici sözlerle kendinize hayaller kurup, mutlu olma derdine girebilirsiniz.

Yaşanılacak en güzel duygusal sözler ile snein kahrında belkide mutlu olmaya yelken açtım. Ama sen benim içimde ve varlığının en güzel yanı olan sol yanımsın. Ben seni ebedi sevdim. Umutlarıma ve hayallerime seni ekledim. Sen benim dünyamsın. Hayalimde en güzel yerSin. Adın bile geçtiğinde kalbimin ne kadar attığını bilmek istemezsin. Duygularım sana olan hayallerim sevmelerim belkide aklına gelmeyen yürekleri harcadım.

En Güzel Sözleri Eşinize Yollayın

Aşk bazen geçmişin izinde kalan anılar ile hayallere kucak açtığımızda snei ne kadar çok sevdiğimi anlamıştım. Ama sen benim içimde snesizliğe ve hayallere göre atılan güzel anılara ve sevdaya senin ismini yazdım. Sen benim içimde ve hayalimde snei ne kadar çok sevdiğimi anlamamıştım. Ben o kadar sevmiştimki seni öyle umutlarla ve hayallerle seni çok kez anımsatıcı duygulara vermiştim.

Eşe En Güzel Sözler

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen!

Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir.

Hayırlı eş, huzurun başlangıcıdır. Hz. Ali

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

Gel birbirimize hayat olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar.

Hayatımın anlamı, bundan sonraki seveceğim kız, ikimizin kızı olacak.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir
Eşler, bir makasın iki tarafı gibi olmalı. Araya giren bütün olumsuzlukları kesebilmelidir.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

İçim o kadar senle doldu ki. İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor.

Bu gurbette nelerde neler geldi başıma, zehir kattın ekmeğime aşıma. Doyamadan su gencecik yaşıma.

Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bir tanem seni senden istiyorum.

Gün gelir gidersen basımın tacı, kalbimi yerinden sökmeden gitme, sensizliğin bende var mı ilacı, kalbime bir kurşun sıkmadan gitme.

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Öyle senden çok uzaklarda değilim Görmesini bilen gözlerin bakışındayım. Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi… Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Hani gözler var ya sözleri anlatır, hani sözler var ya gözleri ağlatır, hani anlar var ya değeri geç anlaşılır, bir de aşk var ya seni bana anlatır.

Sabır kalmadı içimde, dertler yaş oldu gözümde, bu hasretlik denizinde boğulmadan gel, sensiz isyan ettim her an dünyam kahır dünyam zindan olmadan gel!

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Geçme ırmak yanından suyu azalır. Seni gören selvi eğilir, boyu azalır. Salınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıldızların ışığı söner.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık çocukların içinde yaşadığı bir çığlık aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık bu ömür senle biter başkası olmaz artık.

Yalvarsam rüzgâra kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allaha kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, korkuyorum hayatım çünkü beni sevdiğini de söylüyorsun.

Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Bizi sevmediği için bir kadına kızmak, sacımızın rengi kızılken neden siyah sarı olmadığımız için kaderimize kızmak kadar aptalca bir şeydir.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık.

Belki mutluluğun en güzel anında mutsuz olabiliyorsunuz. Yarım kalan duygulara ve hasrete anımsamadan güzel bir tutkuya sahip olabiliyorsunuz. Sen benim için yaşanılan en güzel duygusun. Belki bu sevmelerim ile hayata bağlanan güzel duygulara verdim. Sen varlığımda kıymet bildiğim yarınımsın. Sen ne kadar çok sevdiğimi anladım. Oysa karanlığın en güzel yanıyla ve hayallere imza atılan kara duygular içinde kaldım. Ben senin için hasretimi ve gözlerimi verdim. Sen olmadan yaşanılan en güzel bir duyguydun

Sarıl bana ayallerime bel bağlamadan, güzel sevdaya snein ismini koydum. Olmayan güzel anılara seni yazdım. Kalbimde senin ismini yazarken, belki senden sonra yaşanılan güzel anılara ismini yazdım.