Çok Güzel Sözler

İçerik: Çok Güzel Sözler, Çok Güzel Sözler sevgiliye, Çok Güzel Sözler eşime, Çok Güzel Sözler kocaya, Çok Güzel Sözler kısa, Çok Güzel Sözler uzun, Çok Güzel Sözler facebook, Çok Güzel Sözler instagram, Çok Güzel Sözler twitter, Çok Güzel Sözler tumblr, Çok Güzel Sözler paylaş

Çok Güzel Sözler

Çok Güzel Sözler ile hayatınıza anlamlı şeyler koyabilirsiniz. Mesela insanlara güzel sözler gönderdiğinizde onları belkide etkileyebilirsiniz. Örnek, sevgiliye, eşinize ve sevdiğiniz insanlara yada hoşlandığınız birine bu güzel sözleri gönderdiğiniz zaman belkide hayatınızda hiç yapmadığınız şeyleri yapmış olursunuz. Bu sözler ile insanları etkileyebilirsiniz. İsterseniz facebook ve instagram gibi sosyal medya hesaplarda paylaşabilirsiniz. Eğer tumblr ve twitter hesabınız varsa eğer, sayfanızda takipçilerinizle paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Kısa sözler ve uzun sözler şeklinde yazılmıştır.

Sevgiliye ve kocaya gönderebileceğiniz en güzel sözleri sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan tüm güzel sözlewr hiç bir telif hakkı bulunmayıp, istediğiniz sayfalarda paylaşabilirsiniz. Her zaman sizler için en güzel ve en yeni sözleri güncel olarak ekliyoruz. Sizlerde soyal hayatınızda istediğiniz insanlara ısa mesaj olarak yollayabilirsiniz. Her zaman varlığınızı hissettirecek en güzel sözler ile bambaşka bir insan olabilirsiniz.

Sen bazen zifiri karanlığında, odama doğan güneşimsin. Yıldızlara baktığımda kayan dileğimsin.

Hayat bana seni sevmeyi öğretti. Oysa hayata aşık olan benmiydim bilemedim.

Sen varlığını hissettirecek kadar güzel ve yokluğunda acı çekecek kadar seni seviyorum.

Bilmeni istediğim tek gerçek var sevgilim bu hayatta, Seni imkansızlar aşk diyarında seviyorum.

EN GÜZEL SÖZLER YORUM KISMINA EKLENMİŞTİR.