Aşk Sözleri Uzun

İçerikAşk Sözleri Uzun, Aşk Sözleri Uzun sevgiliye, Aşk Sözleri Uzun kocama, Aşk Sözleri Uzun paylaş, Aşk Sözleri Uzun facebook, Aşk Sözleri Uzun instagram, Aşk Sözleri Uzun tumblr, Aşk Sözleri Uzun twitter

Uzun Aşk Sözleri ile hayalimizdeki ve sevdiğimiz insana uzun uzun şiir yazmaya gerek duymadan, sitemizde bulunan güzel aşk sözleri uzun olarak eklenmiş ve güzel bir dille sizleri anımsatır gibi ekledik. Sizlerde svediğiniz insana kafa yormadan, bunalıma girmeden aşk sözlerini yollayabilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz size ne kadar bağlanacağına şahit olacaksınız. Belki yaşamanın en güzel yolu ise, sevdiklerimize güzel sözler demektir. Sevdikleriniz güzel bir söze hasret kaldığını unutmayınız. Facebook ve twitter gibi yüksek kaliteli sitelerde ve sayfanızdada paylaşabilirsiniz. Sevgiliye söylenebilecek en güzel sözler ekledik. İnstagram ve tumblr gibi sosyal sayfanızdada paylaşım  yapabilirsiniz.

Yaşamanın en güzel ve doğal olanı yaşamanın tadını sevdiğinizle beraber yaşamaktır. Ben sensizliğin en derin köşesinde yalnızlık içinde yaşadığım o kara günleri unutmadım. Sen ise yokluğunun başında ve hayallere adanmış güzel umutlar içinde yalnızlıkla baş başa kalan ve yarınlara çember gibi dağılan umutlara göz yumdun. Seni ne kadar çok sevdiğimi sen giderken anladım. Benim dünyamda senin hayalinle yaşamnın en güzel umutları haline gelmiş gibi oldum. Sen benim içimde yaşadığın müddetçe seni hiçbir zaman unutmayacağım.

En Güzel Aşk Sözleri Uzun

Ey yar! Seninle ölmeye geldim. Ateşsen yanmaya, yağmursan ıslanmaya, soğuksan donmaya geldim. Mevlana

Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Belki hiçbir evrakta isimlerimiz yan yana gelmedi. Ama gayri resmi birçok hayalde ben seninle aynı yastıkta yaşlandım.

O kadar yakınsın ki seni ben sandım, sana o kadar yakınım ki beni sen sandım. Sen mi benim ben mi sensin şaşırdım kaldım… Mevlana

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim. Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Aşk, koskoca dünya nüfusunu bir anda sadece iki kişiye düşürmeye yarar. Nüfus sayımına gerek yoktur; çünkü aşk hiçbir zaman yerinde saymaz.

Kalbimi ve ruhumu vermemin bir yararı yok, sen zaten bunlara sahipsin. O yüzden sana bir ayna getirdim. Kendine bak beni hatırla.

Seni bana veren rabbime şükürler. Yaşanan senli her anıma şükürler. Göz görüp gönlüm severse sevgim için seni gören gözlerime teşekkürler.

Sana hasret yaşadığım her bir saniyenin değerini bilirim. Çünkü sana kavuştuğumda çektiğim hasreti kutsal yapan geçmişin izleri olacaktır.

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim…

Kadehime lacivert bir akşam çöküyor gülüm. Zehrini akıtarak çöküyor. Kartana çeviriyor her saniyeyi. Üşüyorum. Üşüdükçe seni daha çok özlüyorum.

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir Sevmeye kabiliyetin yoksa o gözlere bakmayacaksın.

Kalbin bir gün seni sevgiliye götürecek. Ruhun bir gün seni sevgiliye taşıyacak. Sakın acında kaybolma. Bil ki çektiğin acı bir gün dermanın olacak.

Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın.

Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim!

Adını gökyüzüne yazdım her sabah sende doğsun diye, yüreğini yüreğime yazdım canın yandığında benimle yansın diye, adını canım koydum sen öldüğünde bende öleyim diye.

Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.

Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

Aşk başlamadan güzel, Kalplerde heyecan Bakışlarda korku olduğu zaman güzel… Birbirimize sezdirmemek için çırpınış, Başkaları görmesin diye çabalayış, Gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman.

Sen gecemi gündüze çeviren ayım, gündüzse beni ısıtan güneş, sen içimde kanayan yaram, beni yakan ateşsin. Ve sen benim için aldığım nefes kadar kıymetli paylaşılması mümkün olmayan bir eşsin.

Seviyorum seni çok seviyorum, bunu her yerde her an söylüyorum. Gurur duyuyorum gönlüme düşmenden, huzurluyum her dem seni düşlemekten. Sen benim sadece ilk görüşte değil her görüşte aşık olduğum ilk ve son aşkımsın.

Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir… Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

Mecnun namaz kılan birinin önünden geçer. Adam: “Ey mecnun beni görmüyor musun da namaz kılarken önümden geçiyorsun?” Mecnun: “Be adam ben Leyla’yı düşünürken seni görmedim, sen Mevla’yı düşünürken beni nasıl gördün?”

Biz seninle bir salkımın iki aşık üzümüyken,  başka şişelerden şarap olmuşuz,  başka hayatlarda harap olmuşuz.  Biz seninle bir denizin iki aşık balığı iken,  başka sularda yüzüp durmuşuz,  başka kıyılara vurmuşuz.

Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.

Senin gözbebeklerin var ya, kadın kadın gülen, insan insan bakan gözbebeklerin. Beni tutsa tutsa gözlerin tutar ayakta. Beni yıksa yıksa gözlerin yerle bir eder. Bir açarsın ki mutluyum. Bir kaparsın her şey elimden gitmiş.

Sarılmayı bilir misin? Sahiplenmeyi, sahiplendiğinde sadık kalmayı? Sen bilir misin aşık olmayı? Bölünebilir misin ikilere, üçlere, gerekirse binlere? Yapabilir misin? Gerçekten sevebilir misin? Sevmenin demesi olmaz. Unutma; ya çok seversin bir kere, ya da hiç sevmezsin.

Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın dudaklarımı dudaklarıma değdir. Masum bir çocuk gibi konuşursam anla ki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez seni seviyorum de…

Sanki dara ağacında öldüğüm gün seni gözlerimin önünde görmüş gibi oldum. ben sen yokken bile hayalinle kucaklayan bir anı içinde yaşıyorum. Sen benim ömrümde ve hayatımda gördüğüm, sevdiğim, inandığım kişisin. Seni ne kadar çok sevdiğimi giderken anladım. Şimdi son pişmanlığıma bir af olaki seni ne kadar çok sevdiğimi ıspat edeyim. Karanlık bir geceye beni mahkum ettirme. Sen güzel ve hayale sığmayan adımlarla hayatımda değer verdiğim kişisin. Uzun yollar içinde arama sakın kendini. Sen pişmanlığın son kişisisin. Olaki bir durumda seni her zaman beklerim ve kapım sana daima açık olucaktır.