Aşk Sözleri Kısa – Sevgiliye Sözler | Güzel Sözler | Cuma Mesajları

Aşk Sözleri Kısa

İçerikAşk Sözleri Kısa, Aşk Sözleri Kısa sevgiliye, Aşk Sözleri Kısa kocama, Aşk Sözleri Kısa paylaş, Aşk Sözleri Kısa romantik, Aşk Sözleri Kısa etkileyici, Aşk Sözleri Kısa anlamlı, Aşk Sözleri Kısa duygusal, Aşk Sözleri Kısa ağlatan, Aşk Sözleri Kısa facebook, Aşk Sözleri Kısa instagram, Aşk Sözleri Kısa twitter, Aşk Sözleri Kısa tumblr

Kısa aşk sözleri ile kısa bir cümle kadar mutluluğun en güzel yerinde mutluluğa kapı açabilir, sevdiklerinizle aşk sözleri gönderebilirsiniz. Ayrıca sevgiliye, kocaya, eşime gibi yazı başlıklı sözlerde görebilirsiniz. Sitemizde bulunan güzel sözler, bazende facebook ve instagram gibi sayfalarımızda bulabilir, yazılarımıza kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Twitter ve tumblr gibi kaliteli sayfalarda eğer hesabınız varsa güzel bir sayfa açıp, sözlerimizi takipçilerinizle paylaşabilir, onlara her gün güzel sözler gönderebilirsiniz. Anlamlı, romantik ve duygusal sözler ile, bazende ağtalan etkileyici sözler ile binbir söz etmeye gerek kalmadan kolay formül deneyerek gönderebilirsiniz. Sen yokluğunun esiri kalmış güzel bir habere dayanarak, sevdanın en derin köşesine yazılmış bir kara yazısın.

Duygularla Sevmenin En Anlamlı Yeri

Anlamlı duygulara bağlanma sevdiğim. Sen benden gittin gideli, bir halsizlik çöktü üzerime sanki. Oysa yaralı bir hayata veda etmeden önce, duygularımı sana bağladım. Yalan bir aşk ile sevdamızı içe saymadan, en güzel duygular ile besledim. Sen olmadan güzel anılara seni yazdım. Akıtan güzel duygulara bel bağlamadan, yaralı bir hayata veda etmedim. Uğruna canımı verecek kadar sevdim seni. Oysa sevgim hep karşılıksız kaldı. Yanan ömrüme derman olamadın. Gittin ve bitirdin beni. Öyle hayal kurmadan güzel sevgilere hayalinin ismini yazdım. Olması gereken bir hayale imza atmadan bile seni ne kadar çok sevdiğimi anlamadan gittiğin o günden sonra seni yazdım. Olan bir hayale adını yazmak, belkide senin için en güzel duygudur.

Kısa Aşk Sözleri Sevgiliye Söylemek

Biçare akan gözyaşlarıma snein elinden geldiği kadar dönüp bakma ardına, çünkü sen gittiğin gün bende bitmiştim.

Hayal kurmadan seni sevebilmek, sensizken seni içimde yaşatabilmek, en büyük hayalimde seninle beraber olmak.

Sen benden gidersen eğer, sanma ardına su döker, mendil sallarım. Gittiğin gün veda etmekten başka çarem yoktur benim.

Sen yarınlarıma ve günlerime çare ararken, ben senin yokluğunun en derin yerindeyim.

Bırakma sakın ellerimi, ben seninle doğan güneşe ismini yazdım. Boğulu göklere hayalini ekledim.

Olmayan bir kadere seni yazmak, belkide içimden gelen en büyük tutsak bir sevgiydi.

Aslında sensziliğin derin bir gök yüzü vardı. Sen içinde oldun, ben ise hep uzakta kaldım sevdiğim.

KAderimiz belki aynı değil, ama sen benimle bende seninle olan bir dünyada ömre imza attık.

Sevgisiz bir geleceğin vaad edip geldikten sonra, senin için atılan bir gözlere kör olmaktı sana olan sevgim. 

Gel dedim sana, ama gelmedin sevdiğim. Senin için akan gözyaşlarımı verdiğim gün hayata veda etmeden bile seni sevdim.

Aşk bir karede bitmez bir sevdaydı. Oysa seninle bir yanımız vardı, sen gelmiştin, ben bitmiştim.

Aslına bakma sevdiğim, sen benim bedenimde olduğunda, seni ne kadar çok sevdiğimi bana gelince anlamıştım.

Uzak dağlara yazma adını, kalbime aldıms enin adını. Oysa ne çok sevmiştim bu ayrılığı.

Hasret seninle olan bir duyguydu bazen. Ama sen benim için belki seninle olduktan sonra kalbime gelen bir duyguydu seni sevmek.

Aşk ile baş başa kaldığımız zaman seninle ne kadar zaman ayırdığımı bilemezsin. Oysa kara gözlerine hep hasta kaldım.

Ömrümde seni sevdiğim için, belkide senden başka hayatımda kimse olamadı. Çünkü sen her zaman gönlümde akan gözyaşısın.

AŞk bu olsa gerek. Sen benden olduktan sonra, seni kalbimde yaşamanın en güzel sevgisini yaşatmıştım.

Ne sensizliğin bir ömrü var gönlümde, nede başka biri var ömür hayatımda. Neden böyle güzel bir hayale veda ettik.

Sen olmadan yaşadığımız bunca acıların sonu, sen geldiğinde bitti hazin sonumuz.

Gel kara gözlüm kısa kalan ömrümün yarısı gibi hayalime gel. Sen gelmezsen bu can sensiz yaşamanın bir anlamı yoktur.

Seni ne kadarda çok sevdiğimi anlamıştım sen benden gittiğinde anladım.

Yokluğunun derin bir üzüntüsü içinde kalan hayallerime veda etmeden önce, seni öyle bir sevdimki, vaadi kalmayan güzel günlerime veda ettim.

Hayatıma giren ilk ve tek kişisin. O yüzden senden başkasını görmüyor gözüm. Ben seninle yaşarım, sensiz aşayamam.

Ölümlü bir dünyaya senin ismini yazamasamda, kalbimde akan gözyaşlarıyla seni her gün yaşıyorum.

Böyle ümit etme sevdiğim. Uzakta olsamda seni ne kadar çok sevdiğimi anla artık. Hangi mektupta seni yazmadım?

Ben aslında seni gördüğümde atan kalbime ve yanan yüreğime seni koydum. Ben hayalinle yaşadığım o günleri hep aradım.

NE sensiz kalıyor bu bedenim, nede seninle yaşanıyor bu yüreğim. Sen olmadan güzel duygular yaşadım.

Aslına bakma güzelim. Belki seni yaşamanın en güzel seni ve hayalini benimle olan duygulara vermiştim. 

Gel kara gözlüm seni olmayan bir dünyama adını yazmak için geldim.

Sen ve güzel bir gün dilemek belkide, senin için yanar dağ misali yanıyordur yüreğin.

Güzel gözlüm. Sen benim bedenimin en ince sızı. Belki hayat senin için ve güzel duygu ile yaşanan hayalimin orta yerindesin.

Aşk Sözleri İle Kendini Tanımak

Ne kadar sevdiğinin anlamını belkide seni yaşarken son kez seni yaşamanın en güzel duygusunu yaşadım. Öyle hayallerle senin yüreğine isim yazmak isterken bile, özgür bir dünyada karanlığa senin gözlerine ışık saçan ve nur getiren hayalini sevdim. Sen olmasan bile bu kadar güzel bir duyguyu seninle yaşamak istedim. Gel kara gözlüm gel hayalimin en derin acısını yaşasam bile gel artık. Öyle güzel sevdamızı sneinle yaşamanın en güzel bir sevdasını bile anlamadan etmeden güzel sevgi olmadan yalnızlığımın tek çaresi seni yüreğimle sevebilmemdi.

Oysa karanlığın en derin köşesine yalnızlığı adını yazdım. Sen olmadan belki yaralı bir kalbe dokunmaktı seni sevmek. Gel yüreğimin en tatlı yeri, sen olmasan sensizliği nasıl severim be gülüm. Olmayan sevgimi adını dağlara yazarken seni sevdim. Çünkü yaralı hasretler içinde karanlığımın en derin köşesine ismini yazmaktı seni sevmek. Olmazsa olmaz dediğim gibi bir sevgi varsa kaderimde, gözlerimin en derin köşesine seni yazmaktı sevgim.

Belki ayrılığın en derin üzüntüsü sen giderken anlaşılan yaralı bir kalbe dokunmak gibiydi sevmek. Oysa bir hayale ve sevgiye senin ismini yazmak gibi olmasada belki sana gelen adımlar için ona doğru koşmalısın. Aşk bu olsa gerek dediğimiz güzel şeyler ile, aniden yaşanan güzel duygulara sevebilmekti ve dokunmaktı sevmek. Gel kara gözlüm hangi memleketin güneşin yaz ışığında vuruyorun kalbine ve hasrete, Acılara güzel bağlamanın en güzel hayalini yaşamaktı seni sevmek.

 

13 thoughts on “Aşk Sözleri Kısa

 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 4:41 pm
  Permalink

  Aşk Sözleri Kısa, Güzel Kısa Aşk sözleri ile bazen insan duygulanıp, sevdiklerine güzel sözler gönderebiliyor. Ayrıca sevdiklerinizin en güzel yanıyla, hayalinizin güzel bir sevgisini paylaşmanın en güzel yoludur. Sevdiklerimizin hayalini sninle yaşamanın ve hayatımızın güzel yanıyla belkide ümit etmeden, güzel sözler yazabiliriz. Ama bu bizim kafamızı belkide karıştırıp, anılara kilitleyebilir. Kısa ömürde hayale sığmayan güzellikler dolu hayatlar içinde yaşadığımız o günlerle belki sevmiştik birbirimizi..

  Yanıtla
  • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 4:44 pm
   Permalink

   Aşk Sözleri Kısa, Amansız bir günde gelen yalnızlığın ne kadar acı verdiğini biliyoruz. Oysa yarım kalan hayallerimizi tamir edercesine seviyorduk birbirimizi. Ayrılık olmasa sevgilerin en güzel yanını seninle yaşamanın en düzenli bir güne merhaba diyerek başlardı sevgimiz. Aşk sözleri Kısa, Unutma güzel yazılan satırların başında gelen ümitler ile hayallerimizin güzel ve kısa bir duygu ile başlayan sevgilerin çiçek açtığı gibi sevebilirdik hayallerimizi.

   Yanıtla
 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 8:14 pm
  Permalink

  Ah bir hayat ile ne zaman seni konuşsam hep aklıma sen geliyorsun. uzak şehirlerde olsan bile sana güzel bir aşk sözü yollasam benim ömrümün baharı gibi oluyorsun. Ben seni yalnızlığımla hayalimle sevdim. Kim olmadan belkide sneinle olduğum güzel bir anıyı seçtim. Sen ümit etmeden ve ahyale sığmadan sevdiğim için yollara düşmüş bir ansızın kalbime vurdun.

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 8:27 pm
  Permalink

  Aşk Sözleri Kısa Hayatımızın vazgeçilmez güzel sözlerden olabilir. Ama bizler her zaman yalnzılığı ve hayali sevdik. Belkide umutlara ve hayallere bel bağladan güzel anıları sevdik. Aşk bu kadar ve hayallere sığmayan umutlarla yaşadık. Ben yüreklileri her zaman sevdim. Sevdiğim gibi bir avuç ile yaşanmış duygularla oldum.

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 8:44 pm
  Permalink

  Kısa Aşk Sözleri ile sevdiklerimize bir adım daha yaklaşıyoruz. Bizler sevenleri hiç bir zaman üzmemeliyiz. Sevgi ile hayal arasında kalan son pişmanlık ile fayda etmeyen bir duygudur. Kısa Aşk Sözlerle bazende hayatımıza değişiklik yaşayabiliriz. Neden bir hayat ile mücadele etmeden sevgileri anlamaz gibi hissediyoruz. Oysa dağların eteğinde çiçekler toplar gibi seviyorduk birbirimizi.

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 8:51 pm
  Permalink

  Aşk Sözleri Kısa Belki yalznılığın en güzel sevgisini seninle yaşamanın hayalini kurarken bile yaşamanın en güzel duygularını güzel aşk sözleri içerisinde aldık. Belki seni anlamsız bir sevdaya tutunmadığın zaman bile unutulmayan ve güzel görülmeyen bir sevdaya adını yazmanıun zamanı geldiğini düşünüyorum

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 9:38 pm
  Permalink

  Ne zaman seni düşünmek istesem her zaman karşıma sanki bir engel geliyor. Oysa tükenen yarınlarıma senin ismini yazmak istemiştim. Sen beni dinlemeden kısa aşk sözlerini başka insanlara gönderdin. Aslında yanlışın en başında belkide seni sevmenin hayali içerisinde yaşamıştım ben bu aşkı..

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 10:14 pm
  Permalink

  Neden hasret içinde sevdiklerimizin güzel bir anıyla beraber olmaya geldiğimiz zaman bile seni ne kadar çok sevdiğimi anlıyordum. ama sen benim için getirdiğin özlem ve duygulara verdiğimiz güzel anılara sevdamızı vermiştik. Oysa hayallerimiz kısa güzel aşk sözleri için tükenmişti.

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 10:28 pm
  Permalink

  Güzel aşk sözleri kısa olarak belkide yarınlara söylenecek en güzel sevdaydı. Bizler için hayalimizi ve sevgimizi söylenen hayale sığmayan umutlarımız vardı. Oysa yarınlar hep senin için ertelenen güzel bir dilek tutmanın en güzel yanıydı sevmek..

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 11:04 pm
  Permalink

  Sana yalnızlığın en garip bir değere sahip olduğumuzu anlıyoruz. Oysa güzel bir sevdaya tutunduğumuz zaman umutlarımız belkide güzel hayallerle süslendiği zaman bakabiliriz. Sen gidince yaralı bir hasrete senin için güzel bir değinme zamanı geldiğini düşünüyoruz. Sevgiliye söylenecek en güzel sözler ile mutlu olmanın tek çaresi..

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 11:23 pm
  Permalink

  Bir bir hayalin ne kadar gerçek olduğunu belkide günümüzde en çok sevdamızı anımsatacak şeyler yaşarız. Güzel sözler ile sevdiğimize anlık sözlerle mutlu edebileceğimizi sanıyoruz. Oysa hayaller içinde geçmişe kalan bir mazi gibi seviyorduk birbirimizi.

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2018 tarihinde, saat 11:55 pm
  Permalink

  Söz sitemizde ve kısa sözler katagorisinde aslında sizlerde içinizden geçen yazıları ve yorumları paylaşabilirsiniz. Bizler kullanıcılarımız için her zaman özgür irade ve özgürce yorumlarınızı sitemizde kullanıcılarımızla beraer paylaşıyoruz. Burda her türlü görüşe ve eleştiriye hazır olan sitemiz, sizlerin sayesinde bu güzel seviyeye geldiğini söylemek isterim. Bizleri herzaman terci ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

  Yanıtla
 • Aralık 29, 2018 tarihinde, saat 12:12 am
  Permalink

  Sevgiliye söylenecek en güzel sözler ile sevdiğimize bir adım öne gelebiliris aslında. Neden diye sosrarsak belkide kısa aşk sözlerinin en güzel yanıyla hayallerimize sığmayan güzel günlere haber etmeden seviyorduk birbirimizi. Sen benim ömrüme ve hasretime katan yarimsin. Seni ne kadar çok sevdiğimi sana bakarken anladım sevdiğim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir