Aşk Sözleri Anlamlı

İçerikAşk Sözleri Anlamlı, Aşk Sözleri Anlamlı sevgiliye, Aşk Sözleri Anlamlı kocaya, Aşk Sözleri Anlamlı kısa, Aşk Sözleri Anlamlı uzun, Aşk Sözleri Anlamlı facebook, Aşk Sözleri Anlamlı twitter, Aşk Sözleri Anlamlı instagram, Aşk Sözleri Anlamlı tumblr, Aşk Sözleri Anlamlı güzel, Aşk Sözleri Anlamlı eşime, Aşk Sözleri Anlamlı paylaş, Aşk Sözleri Anlamlı romantik

Aşk Sözleri Anlamlı ile sevdiklerinize anlamlı sözler gönderebilirsiniz. Sözler ile sevginizi güzel bir yazılı şekilde unutamadığınız aşkların en güzelini yaşamanın zevkine varıp, hayalinizdeki sevgiliyi mutluluktan havaya uçuracak en güzel anlamlı sözlerle onlara herşeyi ve mutluluğu verebilirsiniz. Aynı zamanda Anlamlı sözleri facebook ve tumblr gibi sayfalarda özgürce paylaşabilirsiniz. İnstagram ve twitter gibi sosyal ağlarda dilediğiniz gibi paylaşabilir, romantik sözlerle onları duygulandırabilirsiniz. Kısa ve uzun sözler ile hayatınıza renk katabilirsiniz.

Sevgiliye ve sevdiklerinize güzel sözler gönderebilirsiniz. Ayrıca, kocaya ve hayatınızda olan birine anlamlı aşk sözlerini yollayıp, güzel duygular içinde mutlu olabilir, sevdikleriniz ile hayaller kurup, onlara anlamlı bir hayat sürdürebilirsiniz.

En Güzel Anlamlı Aşk Sözleri

Sen yoksun sevgilim. Uzun günler ile hayatıma verdiğin mutluluğu ve hasreti hep içimde yaşattım.

Sen olmadan sevgilim, sensiz yaşayacağımı hiç tahmin bile etmeden, anlamlı duygularına hep kapıldım.

Sensizliğin derin bir üzüntüsünü yaşamanın en güzel hayalini kurarken, sen bile benim içime sensizliğin derin üzüntüsü içinde yaşıyorum.

Hayalimi ve seni gördüğümde ne kadarda çok sevdiğimi sen benden gidince anladım. Aşk bu olsa gerek hayatımın en derin sözleri sana’dır yar..

Aşk derin bir nefes gibi içine çekmek gibi oluyor. Sen bazen zifiri karanlığımın en güzel doğan güneşi gibisin. 

Ayrılığın ne kadar acı bir hüzün olduğunu anladım. Aşk beni benden ederken, sen benim için güne merhaba dediğin zaman anladım.

Aşkım Sen benden gidince yalnızlığımın en derin köşesine seni yazarken anladım. Oysa kara bahtımın kış güneşine seni yazdım.

Ayrılık acısı verirken bedenime, sen benim içimde yaşadığını anladığım zaman, sen olmadan sensizliği tattım.

Yaşamanın sevincini seni görünce anladım. Aşkıma sadık kalan yeni bir güne merhaba dediğinde seni yazdım. Oysa yaralı bir kalbe seni içimden atınca anlıyorum.

Oysa yaralı bir kalbe seni yazmak ne olur gitme dediğimde sen arkana bakma git dediğin zaman anladım birtanem.

Sen uzaklarda benim sesime hasret kalırken, neden gözyaşlarıma bir çare bulamadan beni esir ettin bu dünyaya.

Yaralı bir kalbe dokunma. Sen bedenime tutsak kalan, yarimsin. Aşk yeniden doğan kışa ve güneşe yarım kalan hasrete beni içimden ve derinden bağlayan varlıksın.

Senin için yazıldığı şarkılarda senin için aradığım duyguların sahibisin. Oysa yaralı bir kalbe dokunduğunda, seni ne kadar sevdiğimi anladım.

Yaralı bir kalbe dokunmak, belkide sana olan sevgiyi yaratmak gibidir. Sen olduktan sonra bu canda, aşamayacağımız engel yoktur bu canda..

Yollara ismini yazarken aşkım, senin bahtına akar bir nehir gibiydi sevgimiz. Hasret başka bir hayale dalıp gitmek gibiydi.

Sensizliğin derin bir sayfa olacağını hiç ummadığım anda bir hayale ismini yazmak gibiydi sevgimiz. 

SEN olmadan bu yaşantımında bir anlamı yoktur.. Aşk nelere kadirdir sevdiğim. Sen olmasan güne merhaba bile diyesim yok.

Aşklarımızın en güzelini yaşarken beraber, neden hazana döndü yaşadığımız o güzel günler.

Sensizlik acısı çekerken bu beden, uzaklarda sevdiğin gibiydi bazen seninle birlikte gezmek. Amaç seni sevmekti.

Sen olma hayatımda dedikleri zaman, sevdamın kış güneşi gibiydi seninle olmak. Bambaşka duygular gibiydi hayale sığmayan yarınlarımız.

Sen benim gönlümün efendisi olarak kaldın. Ama aşk bazende seninle olmak için gemileri yakmak gibi oldu sensizlikten.

Gel artık!! Bu gönül sensizliğe ve acıya ne kadar dayanacak sevgilim. Uzak kaldın benim hasretimden ve yüreğimden aşkım.

Kolay değil seni unutmak, bazen her gece seni düşünmek için yıldızlara seni soruyordum.

Aşk olmasa derin bir kalbe imza atmak gibiydi herşey. Yalnızlığıma senin adını vermek istedim. Oysa hayallere seni sığdıramadığım güneşin yarınlara veremediği en güzel duygusal bir sevdaya bel bağladın.

Yaşamanın en güzel sırrını, seninle olmak için verdim bu acıyı. Aşk bu kadar baki değildi biz severken birbirimizi.

Neden ayrı kaldın sevdaya gönül bağladın sevdiğim. Aşkımıza gönül vermek, belki sensizliğe acının en güzel duygusunu vermekti. 

Ne kadar uzak kalsanda yüreğim senin gibi hasrete ağlamazdı. Dayanmadı yüreğim. böktü bileklerim. Acılara teslim oldu bedenim. Sen benden giderken, seni hayallerime sığdıramadığım güzel bir güne yine merhaba dedim. Sokak lambası gibiydi hayallerimiz, oysa hep yarım kaldı düşlerimiz. Sen gittiğin o gün beni e hayallerimide kendinle götürdün aşkım. Sensizliğin derin bir nefes gibi, alacak ve gidecek duygulara bağlandım. Ben sensizken bile snei ne kadar çok sevdiğimi anladım.

Ne kadarda anladım senin beni sevmediğini. Oysa sensizliğin ve bensizliğin acısını hep hayalimde yaşadım. Kendini ben bensizliği ve hayalimizin güzel bir yanını seninle yaşadım. Ben sensizliğin ve hayalimizin güzel değilde, seni anlamadığım güzel bir duyguya ve hayale seni çok sevmiştim. Ben seninle ve seni güzel duygularla sevdim. Anlamak belki yaşamanın tek çaresi olduğunu biliyorum. Aşkıma ve sevgime laik olan bir duyguyu seninle yaşamanın en güzel anılarını seninle paylaşmak için sevdim. Oysa karalayan gözlere hasret kaldım.