Anneye Güzel Sözler

İçerikAnneye Güzel Sözler, Anneye Güzel Sözler komik, Anneye Güzel Sözler söyle, Anneye Güzel Sözler paylaş, Anneye Güzel Sözler tumblr, Anneye Güzel Sözler facebook, Anneye Güzel Sözler instagram, Anneye Güzel Sözler twitter, Anneye Güzel Sözler indir

Anneye en Güzel Sözleri Söyleyin

Anne can’dır gerisi heyecandır. Anneye Güzel Sözler Söylemek onları mutlu etmek demektir. Anne can’dır gerçekten güzel bir varlık ailemizin dişi kuşu olan annelerimizin değerini bilmemiz gerekiyor. Anne olmadan hayat yaşanılmaz ve anlatılmaz bir duygu veriyor bizlere. Anne kaybetmek belkide bu dünyada ondan daha kötü birşey yoktur. Anne hayatımızın bir parçası ve diğer yarımımızdır. Anneye güzel sözler söylemek için, sitemizde bulunan annelere dair sözleri aralarında seçip, en güzel duygusal sözlerden alıp anneye gönderebilirsiniz. İsterseniz komik olan sözler ve facebook instagram ve tumblr gibi sosyal hesaplarınızdada göndermede yapabilirsiniz. twitter gibi sayfanız varsa eğer, ordanda iletilerde bulunup, profillerde paylaşım yapabilirsiniz…

Böyle kara bir haberi senin yanında yaşamak, belkide ümit ettikten sonra yaşadığımız en güzel duygular içinde vardır. Sen olmadan yaşadığımız bunca acılar kimbilir hangi yüreğimizi dağladı. Sen olmadan yaşanılan bu hayat, bizlere çok kötü günler yaşattı. Oysa snei ne kadarda çok özledik. Aramızdan gidişin yıllar oldu ama, bir türlü gözümüzün önünden gitmiyorsun. Sen hayallerimizi süsleyen gözlerimizden düşmeyen, nereye baktığımızda hep hayallerde olan annesin. Bizler snei çok özledik. .

Anneye Güzel Sözler

Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem

Annem, dünyadaki en sadık dostum. Allah seni başımdan eksik etmesin.

Yalanlarla dolu bu koca dünyada, beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem!

Ana başa taç imiş, her yerde ilaç imiş, bir evlat pir olsa da, anaya muhtaç imiş.

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan sensin canım annem. İyi ki varsın!

Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem.

Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem.

Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir.

Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler anne!

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez!

Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin.

Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Seni seviyorum anneciğim.

Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım.

Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez, bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Seni seviyorum annecim.

Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim olsa bir tane sen etmez annem.

Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem.

Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum anneciğim.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

Her dışarıda yemek yendiğinde ben bu paraya evde size en az beş tencere yemek yapardım diyen anlayışlı kadına anne denir. Canım annem bize asla kıyamaz.

Burnunun dibindekiler halini anlamazken, kilometrelerce uzağında sesinden üzgün olduğunu anlayan insana anne denir. İyi ki varsın anım annem!

Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabildiğim için çok şanslıyım, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Biricik annem, güzel annem. İyi ki varsın.

Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem. Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın. İyi ki varsın.

Gecelerin karanlığında, sesinin nağmelerinde uyuyabilmenin huzurunu yaşadım. Bu hayatımın masalı, sen masallardaki tüm erdemlerin perisisin iyi ki benim melek annemsin.

Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim.

Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın!

Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın.

Zamanın içinde hayatımızı düzene sokan, bizim için yaşanır kılan, tebessümüyle soframızı evimizi şenlendiren, yüreğiyle içimizi ısıtandır anne! Sen her şeyin en güzeline layıksın annem!

Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem.

Küçükken hayalini kurduğum kanatlı meleğin taa kendisi koruyan gözünden sakınan sevgisinin tadını başka kimsede bulamadığım hayattaki tek gerçeğim Melek Annem Anneler Günün kutlu olsun.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Sen yokluğumda zincirlere bel bağladığım günüm ve yarınımsın. Seni öyle bir seviyorumki aklına zarar maddeler dokunur gibi olur. Öyle uzaklarda bakıp bana durma. Ben yokluğunun en güzel yanıyla hayata sımsıkı sarıldığım anları verdim. Ben olmadan sensizliğe adım atmadan ve hayat belkide bizlere hayata veda etmeden önce umutlarımızı verdik.  Olmayan bir hayale snein ismini yazdım. Sen olmadan belkide snei ne kadarda çok sevdim. Ümit etmeden yaralı bir kuş gibi sevdik.

Yaşamanın en güzel anını seninle yaşamak için hayallere adanmış bir hayale imza atar gibi sevmiştik birbirimizi. Oysa yarım kalan günler ile beraber yaşanılan hayata veda etmeden önce sevmiştik birbirimizi. Oysa sensizliğin en deli güzel günlere sevmiştik. Sen benimle olduktan sonra belkide seni o kadar çok sevmiştim birbirimizi.