Ağır Aşk Sözleri

İçerikAğır Aşk Sözleri, Ağır Aşk Sözleri sevgiliye, Ağır Aşk Sözleri kocama, Ağır Aşk Sözleri sevgiliye, Ağır Aşk Sözleri kısa, Ağır Aşk Sözleri uzun, Ağır Aşk Sözleri facebook, Ağır Aşk Sözleri instagram, Ağır Aşk Sözleri twitter, Ağır Aşk Sözleri tumblr, Ağır Aşk Sözleri paylaş

Ağır aşk Sözleri Paylaşın

Ağır Aşk Sözleri ile sosyal medya hesaplarınızda güzel ağır sözleri paylaşabilirsiniz. Facebook, instagram, twitter, tumblr gibi güzel medya sayfalarında takipçilerinizle güzel bir şekilde paylaşabilirsiniz. İster sevgiliye, kocaya, ve hayatınıza anlam katan insanlara gönderebilirsiniz. Ağır Aşk Sözleri Resimli olarakta yollayabilirsiniz. Bazen ağır insanlar ile karşılaşırsınız. Zamanla ve hayata veda etmeden ağır laflar ve ağır sözler göndereceğiniz insanlara ne göndereceğinize emin olmak için ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Oysa yarım kalan hayallerime seni sığdıramazken, kimbilir hangi ışıkların sabahında seni arar buldum.

En güzel Resimli Ağır Aşk Sözleri

Bazen karanlığın en güzel yanına senin gözlerini koymak istedim. Sen yokluğumun en derin gözlerinin içinde seni ararken bile senin ne kadar güzel bir hayat içinde yaşadığını tahmin etmiştim. Oysa kara kara bakan gözlerine tutulduğumu sana koyulan gözyaşlarımla ağladım. Ben sensizliğin ve hayalinin için yokluğunla başa çıktım Sen olmadan yaşamanın hiç bir anlamı yok sevdiğim. Güzel günlere ve hayaline hep ismini yazdım. Sen belkide gözlerinle yaşadığın ve ömrüne canan dediğin sevgilerimi verdim.

Resimli Aşk Sözleri Sevgiliye

Belkide yaşamanın en derin bir hayali için senin yokluğuna alışamadığım için sevgini ve gözlerindeki ışığı hep gördüm. Varsın eller bakmasın bize. Sen bu bedenden gittikten sonra yaşadıklarımın hiç bir anlamı kalmadığını ve gönlümde akan nehirler kadar berrak bir sevgin olduğunu gördüm. Oysa yaşanılan bunca acılardan sonra sana duygusuz düşüncelerimin kırılmaz duygularını yazmak istedim. Gel yüreğimdeki yangını ve hayalimdeki yalanların içine kendi mutluluğunu arattın.

Bazen uçsuz bucaksız diyarlara hep gitmek isterken, yollarıma senin gözlerini gördüm. Oysa seni ne kadarda çok sevdiğimi bilmiyorken, yokluğunla hep prangalar eskittim.

Belki Yollara gül dökmenin en içten ve hayallerle süslenen bur duygudur seni yaşamak. Oysa karanlık bir gecenin her sabahında seni aramak güzeldi.

Başka bir diyarda belki görüşemeyiz. ama sen yokluğunun en derin hayallerle süslediğin ve yarınlar için vardığın o yollar hep senin olsun.

Kimsenin göremediği mutluluğu sana yaşiatmanın en heyecanlı anında yaşatmak isterken, ömrüme ömür katan cananın aklıma geldi bebeğim.

Unutma sen beni en karanlık derin yıldızlar içine attın. Belki geçmişin izinde kalan bir sevgi bulursun yarınlarıma gizli kalan hayatımın bir parçasını.

Geleceğin en karanlık anında, kuytu köşelerde, zından duvarlarında hep senin ismini yazdım. Oysa karanlığa çıkmayan yollarda hep seni aradım.

Ağır yüklü kalplerle yaşamanın en günay yolları içinde kendi geleceğinin kapısını aralarken bile, kimbilir hangi limanları yakıpta geldin ömrüme..

Belki geleceği bilmeyen aşk ile başlayan yarınlarımıza senin isminle başlayan ve adınla biten harflerle ismini kazıdım yüreğimin orta yerine.

Edebi bir aşka imza atarken sevgimiz, kim bilir seni ne kadarda çok sevdiğimi anlamıştım. Ben seninle her karşılaştığımda yaralanan karaciğerime seni işlemiştim kalan ömrüme.. Ağır Aşk Sözleri

Belkide ümitlerin bittiği yerde sana olan umutlarım başlar. Ama sen gittiğin yollarda sakın benim benliğimle ve hasretimle yaşamanın en güzel duygularına varmadan bile prangaların ansıl eskidiğini gör diye geldim.

Hayat dediğin nedir ki gülüm, ben seni ömrüme ömür koyasın diye sevdim. Sen olmadan yaralanan en güzel duygularıma verdiğim acıları sana yaşatmadım. Gitme yolalrına güller dökemem. Gidişine sevinemem. Sen olmadan bu hayatta yaşayamam. Oysa karanlığın ve hayatın en güzel anına senin için yokluğumun en derin sızıntısında snei ararken bu kalbim, kimbilir sen hangi ülkede ve geleceğe hangi yüzle bakacağını merak ettim. Sen benim ömrümün diğer yarisin. Anlamadığım kadar bu sedanında hangi dille okuduğunu bile bilmeden çekip gittiğini hep anladım.